سریال خاتون
فوتبال جهان

تهدید رئیس باشگاه ناپولی به خودداری از شرکت در سوپرجام ایتالیا

به گزارش امین گیمز، اورلیو دلورنتیس رئیس باشگاه ناپولی می‌گوید از بابت وضعیت چمن‌ زمین‌های تمرینی عربستان سعودی نگران است و اگر نگرانیش برطرف نشود، از سفر قهرمان فصل گذشته سری A ممانعت به عمل خواهد آورد.

رئیس باشگاه ناپولی یکی از افرادی است که همواره با برگزاری مسابقات سوپر جام ایتالیا در خارج از مرزهای این کشور مخالفت کرده است و ماه اکتبر نیز به صورت علنی اعتراض خود را به این موضوع نشان داده بود. امسال با اضافه شدن مسائل دیگری مانند تاریخ و زمان‌بندی بازی‌ها، دلورنتیس بهانه‌های بیشتری برای مخالفت با برگزاری سوپرجام در عربستان دارد، هر چند لورنزو کاسینی رئیس سازمان لیگ ایتالیا روز گذشته (دوشنبه) تأکید کرد که سوپرجام ایتالیا امسال برای اولین بار با حضور چهار تیم در و از تاریخ 18 ژانویه تا 22 ژانویه سال 2024 در شهر ریاض عربستان برگزار خواهد شد.

طبق گزارش نشریه کوریره‌دلاسرای ایتالیا؛ رئیس باشگاه ناپولی هنوز نسبت به برگزاری سوپرجام ایتالیا درخاک عربستان متقاعد نشده است و به همین دلیل او در جلسه رؤسای باشگاه با مدیران سازمان لیگ ایتالیا در روز دوشنبه گفته است: «اگر زمین‌های تمرینی عربستان به سطحی کیفی استاندارد نرسند، من ناپولی را به عربستان نخواهم فرستاد.»

 در ادامه گزارش دلاسرا آمده است که نمایندگان باشگاه ناپولی در روزهای آتی به ریاض سفر خواهند کرد تا وضعیت چمن زمین‌های تمرینی پایتخت عربستان را بررسی و نتیجه آن را به دلورنتس اعلام کنند.

سوپرجام ایتالیا به تقلید از نسخه اسپانیایی آن امسال با حضور چهار تیم شامل ناپولی و لاتزیو به عنوان قهرمان و نایب قهرمان سری A و اینتر و فیورنتینا به عنوان قهرمان و نایب قهرمان جام حذفی برگزار می‌شود. محل برگزاری بازی‌های مرحله نیمه‌‌نهایی و فینال این مسابقات استادیوم الاول، ورزشگاه خانگی تیم تیم النصر است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا