سریال خاتون
فوتبال جهان

تهدید ولاهوویچ از سوی هواداران PSG: پایت به پاریس برسد، 3 انگشتت را قطع می‌کنیم!

به گزارش امین گیمز، یکی از داغ‌ترین سوژه‌های بازار نقل و انتقالات تابستان امسال، بحث فروش احتمالی دوشان ولاهوویچ از سوی یوونتوس پس از تنها 18 ماه از پیوستن او به بانوی پیر بوده است. در میان تمام تیم‌هایی که اسم‌شان به نام مشتری بازیکن 23 ساله برده شده، پاری‌سن‌ژرمن مقصد محتمل‌تری برای او دانسته می‌شود به خصوص که PSG در تلاش است مهاجم نوک فعلی خود، کیلیان امباپه را قبل از تبدیل شدنش به بازیکن آزاد بفروشد و برای او به یک جانشین نیاز خواهد داشت. در واقع برخی از رسانه‌های فرانسوی حتی فراتر رفته و مدعی شده‌اند که مهاجم صرب با PSG به توافق هم رسیده است.

در این میان اما انگار گروهی از هواداران قهرمان لوشامپیونه راضی به پیوستن ولاهوویچ به تیم محبوب‌شان نیستند. گروهی از آنها با انتشار تصویری از خود مقابل یکی از ورودی‌های ورزشگاه پارک‌دو‌پرنس، بنری را به نمایش درآورده‌اند که روی آن ولاهوویچ را درباره عواقب پیوستنش به پاری‌سن‌ژرمن تهدید کرده‌اند. روی این بنر نوشته شده است: «پایت به پاریس برسد، سه تا از انگشت‌هایت را قطع می‌کنیم!»

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ,

گویا یکی از دلایل اعتراض شدید این گروه از هواداران به پیوستن ولاهوویچ به PSG،‌ گرایش‌های سیاسی بازیکن و حرکت چندی پیش او برای نمایش دادن تصویری از نقشه کشور کوزوو به عنوان بخشی از خاک صربستان روی زیرپوشش در جریان یک بازی و ژست طعنه‌آمیزش برای نشان دادن 3 انگشت به عنوان نشانه‌ای سیاسی برای نمایش برتری صربستان بر کوزوو بوده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا