سریال خاتون
فوتبال جهان

توافق اولیه اینتر با دروازه‌بان پارانائنزه/ جانشین زومر از برزیل می‌آید؟

به گزارش امین گیمز و به نقل از کالچو مرکاتو؛ باشگاه اینتر برای خرید بنتو، دروازه‌بان تیم فوتبال اتلتیتکو پارانائنزه، با این تیم برزیلی به توافق رسیده است. گویا رقم درخواست طرف برزیلی برای فروش دروازه‌بان 24 ساله‌اش با آنچه اینتر قصد پرداختش را داشت، فاصله زیادی ندارد و او ممکن است در پایان فصل به عنوان جانشین بلند مدت یان زومر به نراتزوری ملحق شود.

اینتری‌ها تابستان امسال دروازه‌بان فصل گذشته خود، آندره اونانا را در ازای 55 میلیون یورو به منچستریونایتد فروختند و به جای او یان زومر را با رقمی به مراتب پایین‌تر (6 میلیون یورو) به خدمت گرفتند. عملکرد سنگربان سابق بایرن مونیخ قابل قبول بوده اما او ماه آینده 35 ساله می‌شود و به همین دلیل باشگاه در فکر استخدام جانشینی بلندمدت برای اوست.

اینتر تابستان امسال به صورت علنی تمایل خود را برای خرید بنتو ابراز کرده بود اما در آن زمان، مدیران باشگاه پارانائنزه پیشنهاد این باشگاه را رد کردند. آنها اما ضمن تحسین رویکرد طرف ایتالیایی به خاطر شیوه مذاکرات، وعده ادامه مذاکرات را دادند.

به این ترتیب مذاکرات از مدتی قبل دوباره آغاز و اکنون توافق اولیه میان دو باشگاه بر رسمی رقمی نزدیک به 15 میلیون یورو حاصل شده است. در این میان خود بازیکن هم علناً بازی در اینتر را برای خودش یک رؤیا دانسته است و این یعنی که صرفنظر از اتفاقی غیرمنتظره، می‌توان انتظار انتقال بنتو به اینتر در تابستان سال آینده را داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا