سریال خاتون
فوتبال جهان

توافق منچستریونایتد با آتالانتا برای خرید هویلون

به گزارش امین گیمز، پایگاه خبری اسکای اسپورتس انگلیس از توافق باشگاه‌ منچستریونایتد با آتالانتا برای خرید راسموس هویلون مهاجم دانمارکی آتالانتا در ازای 72 میلیون پوند خبر داد.

طبق گزارش اسکای، منچستری‌ها بابت خرید بازیکن 20 ساله آتالانتا 64 میلیون پوند به‌عنوان رقم پایه قرارداد خواهند پرداخت و هشت میلیون پوند دیگر هم بسته به عملکرد بازیکن در اولدترافورد به طرف ایتالیایی به‌عنوان پاداش پرداخت خواهد شد. این توافق در حالی صورت گرفته که آتالانتا در ابتدای مذاکرات 77 میلیون پوند درخواست کرده بود.

هویلون علاوه بر یونایتد، مشتری دست به نقد دیگری مانند پاری‌سن‌ژرمن هم داشت، اما او شخصاً به بازی در لیگ برتر تأکید داشت و به همین دلیل باشگاه انگلیسی توانست از آتالانتا تخفیف بگیرد.

 

مدت قرارداد مهاجم دانمارکی با منچستریونایتد پنج ساله است که گویا امکان تمدید آن برای یک سال دیگر توسط باشگاه وجود خواهد داشت.

یکی از دلایل طولانی شدن فرآیند مذاکرات میان دو باشگاه، تلاش آتالانتا برای جذب جانشین هویلون بود که این اتفاق امروز (شنبه) با انتقال بلال توره از تیم آلمریای اسپانیا به آبی‌و‌مشکی‌پوشان برگامو رخ داد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا