سریال خاتون
فوتبال جهان

توافق منچستریونایتد و رشفورد برای عقد قراردادی 5 ساله

به گزارش امین گیمز، مدیران باشگاه منچستریونایتد که مدتی است برای تمدید قرارداد مارکوس رشفورد با این بازیکن در حال مذاکره است، سرانجام با او به توافق رسید. نشریه انگلیسی «اتلتیک» گزارش داد؛ منچستریونایتد با رشفورد 25 ساله برای عقد قرارداد جدید پنج ساله‌ای به توافق رسید. مذاکرات طرفین در مراحل پایانی‌اش است و او با امضای قرارداد جدید خود را تا پایان ماه ژوئن 2028 به منچتسریونایتد متعهد خواهد کرد.

رشفورد برای ماندن در منچستریونایتد، پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی از انگلیس و باشگاه‌های خارجی دیگر را رد کرد. این مهاجم انگلیسی که قرارداد فعلی‌اش با شیاطین سرخ تنها یک فصل دیگر اعتبار دارد، تاکنون در 359 بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته و آمار 123 گل‌زده و 68 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

مارکوس رشفورد که در سال 2005 و در سن هشت سالگی به عضویت آکادمی باشگاه منچستریونایتد درآمد و 10 سال پس از آن هم به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد، تاکنون با شیاطین سرخ یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، دو قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس، یک قهرمانی در جام خیریه انگلیس و یک قهرمانی در لیگ اروپا را تجربه کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا