سریال خاتون
فوتبال جهان

توخل: بایرلورکوزن بسیار باثبات بوده‌ اما فردا برای شکست آنها به میدان می‌رویم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که تیم تحت هدایتش فردا شب (شنبه) در چارچوب هفته بیست‌ویکم بوندس‌لیگای آلمان باید در خانه صدرنشین این رقابت‌ها یعنی بایرلورکوزن به میدان برود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی درباره وضعیت بازیکنانش گفت: متأسفانه آلفونسو دیویس را برای بازی فردا در اختیار نداریم. او مصدوم شده است و با من تمرین نکرد. نویر امروز به تمرینات بازمی‌گردد و فردا پیش از بازی تصمیم خواهیم گرفت که از مانوئل استفاده کنیم یا از اِسون اولرایش. یاشوا کیمیش، مین‌جائه و اوپامکانو به تمرینات بازگشته‌اند. امروز یک جلسه تمرینی دیگر داریم و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، همه آنها برای بازی فردا در ترکیب خواهند بود.

وی درباره روند شکست‌ناپذیری بایرلورکوزن اظهار داشت: 30 تیم سعی کرده‌اند بایرلورکوزن را شکست دهند که هیچ‌کدام از آنها موفق به انجام این کار نشده‌اند، بنابراین خواهیم دید فردا چه می‌شود. این روند 30 بازی بدون شکست قطعاً روند قابل‌توجهی است، اما ما فقط دو امتیاز کمتر از آنها داریم. به همین دلیل است که ما مجبور نیستیم خودمان را مخفی کنیم. این فرصتی عالی برای ماست. ما فردا آماده خواهیم بود و برای بردن بازی به آنجا خواهیم رفت.

سرمربی بایرن صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما هفته بسیار جذابی پیش رو داریم. در صورت پیروزی لورکوزن در بازی فردا فاصله زیاد می‌شود، اما چیزی تمام نخواهد شد. لورکوزن فصل فوق‌العاده‌ای را سپری می‌کند. ما نیز همچنان جای پیشرفت داریم و چنین حسی را داریم که می‌توانیم گام بعدی را برداریم. لورکوزن با شایستگی تمامی امتیازها را به دست آورده است. آنها در سطح بالایی بازی می‌کنند و بسیار باثبات بوده‌اند. به هر حال ما دو امتیاز با آنها اختلاف داریم و برای پیروزی به مصاف‌شان می‌رویم.

تقابل تیم‌های بایرلورکوزن و بایرن مونیخ از ساعت 21 فردا (شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه بای آره‌نا آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا