سریال خاتون
فوتبال جهان

توخل: توضیحی برای شکست مقابل لایپزیگ ندارم/ به اندازه کافی برای کین موقعیت نساختیم

به گزارش امین گیمز، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در دیدار سوپرجام آلمان و در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا با نتیجه 3 بر یک مغلوب لایپزیگ شدند و اولین جام فصل را از دست دادند، پس از این بازی گفت: در حال حاضر توضیحی برای این شکست ندارم. ما در این بازی ساده‌ترین گل‌ها را دریافت کردیم. درست مثل اینکه ما چهار هفته کاری نکرده‌ایم. آنچه در این بازی نشان دادیم ربطی به نحوه تمرین و فرم و شکل تیم ندارد. این وضعیت هشداردهنده است. عملکرد ما در این دیدار ربطی به کاری که قرار بود انجام دهیم، نداشت. شب بسیار تلخی است، متاسفم.

وی همچنین درباره مهاجم انگلیسی‌اش که خرید او روز گذشته نهایی شد و در بازی شب گذشته هم در دقیقه 64 وارد بازی شد، اظهار داشت: برای هری متأسفم. او احتمالاً فکر می‌کند که ما چهار هفته است که تمرین نکرده‌ایم. برای کین متأسفم اما او می‌خواست بازی کند و آماده این کار بود، برای همین تصمیم گرفتیم که دقایقی به او بازی دهیم. چار نباید به او بازی می‌دادیم؟ ما به اندازه کافی برای هری موقعیت نساختیم، اما او در ادامه فصل به ما کمک خواهد کرد. کین در بازی با وردربرمن در ترکیب اصلی خواهد بود و در هر بازی به میدان خواهد رفت. او مهاجم نوک ما است.

سرمربی بایرن مونیخ صحبت‌های خود را اینطور ادامه داد: ما در جریان بازی مات و مبهوت بودیم. نمی‌دانم چرا این‌طور بودیم! این یک مسئله ذهنی است. هیچ نظری ندارم. فعلاً توضیحی برای این عملکرد ندارم. خلی ناراحتم، سبک بازی ما قابل تشخیص نبود. به نظر می‌رسد این عملکرد ادامه روند فصل گذشته ما باشد، اما ما در مسیری کاملاً متفاوت بودیم. تفاوت بین عملکرد ما در این دیدار و فرم و انرژی که در بازی‌های دوستانه پیش‌فصل و در تمرینات نشان داده‌ایم، بسیار بیشتر از این بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا