سریال خاتون
فوتبال جهان

توخل خواهان خرید کِپا برای بایرن مونیخ شد

به گزارش امین گیمز، مانوئل نویر که روز یکشنبه یک عمل جراحی جزئی دیگر برای برداشتن یک قطعه فلزی (پیچ) از استخوان نازک‌ نِی ساق پای راست خود انجام داد، روند بازگشتش به میادین به تعویق خواهد افتاد و رسانه‌های آلمانی روز گذشته مدعی شدند که او ممکن است تا پایان سال جاری نتواند به شرایط ایده‌آل برای بازی کردن برسد، برای همین موضوع جذب یک دورازه‌بان جدید بین مدیران این باشگاه حالا مطرح شده است. این دروازه‌بان 37 ساله اواسط آذر ماه (دسامبر 2022) هنگام اسکی کردن دچار شکستگی از ناحیه ساق پا و فصل برایش تمام شد.

شبکه تلویزیونی «اسپورت وان» آلمان گزارش داد؛ بایرن مونیخ نسبت به خدمت گرفتن کِپا آریسابالاگا دروازه‌بان اسپانیایی چلسی علافه‌مند است. توماس توخل که سابقه کار با این دروازه‌بان 28 ساله را در زمان مربیگری‌اش در چلسی داشته، جذب او را به مدیران باشگاه بایرن مونیخ توصیه کرده است. مذاکرات اولیه بین طرفین برگزار شده و کِپا از رفتن به بایرن مونیخ استقبال می‌کند. بایرنی‌ها تمایل دارند دروازه‌بان چلسی را با قرارداد قرضی با قابلیت خرید به خدمت بگیرند.

طبق این گزارش؛ یاسین بونو دروازه‌بان مراکشی سویا هم در لیست مدنظر باشگاه بایرن مونیخ قرار دارد اما باشگاه اسپانیایی تمایلی به انتقال او با قراردادی قرضی با بند خرید ندارد و تنها حاضر به فروش بونوی 32 ساله با رقمی حداقل 20 میلیون یورویی است. گفته می‌شود بایرن مونیخ وضعیت داوید دخه‌آ دروازه‌بان پیشین منچستریونایتد را هم زیر نظر دارد.

نشریه آلمانی «بیلد» هم خبر داد؛ هیچ‌کس در باشگاه بایرن مونیخ نمی‌خواهد دروازه‌بانی را به خدمت بگیرند که رقابتی جدی برای گرفتن جای مانوئل نویر در ترکیب اصلی باواریایی‌ها را داشته باشد، در حالی که کاپیتان سرخپوشان مونیخی، فرایند ریکاوری دشواری را سپری می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا