فوتبال جهان

توخل : دلیخت شایستگی بازی کردن را دارد/ ناگلسمان مربی سطح بالایی است

به گزارش امین گیمز، توماس توخل که شاگردانش فردا (شنبه) در چارچوب هفته پنجم بوندس‌لیگای آلمان پذیرای بوخوم خواهند بود، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار گفت: ما همیشه ایده استفاده چرخشی از بازیکنان را داریم و برای بازی فردا باید ببینیم کدام بازیکنان آماده هستند. من بر این باورم که همه بازیکنان در دسترس هستند. بوخوم روند خوبی داشته و در سه بازی اخیر شکست نخورده است. آنها سبک بازی‌شان تحت‌فشار قرار دادن حریف است و باید بهترین ترکیب و سیستم را برای بازی فردا انتخاب کنیم. باید برای بازی فردا آماده باشیم و به لحاظ فیزیکی در وضعیت خوبی باشیم چون دوئل‌های زیادی وجود خواهد داشت.

وی همچنین درباره مدافع هلندی‌اش اظهار داشت: به عنوان یک مدافع میانی، برخلاف یک هافبک، فرصت‌های زیادی برای قرار گرفتن در ترکیب به عنوان بازیکن ذخیره را ندارید. ما هر روز با بازیکنان‌مان صحبت می‌کنیم، اما فکر نمی‌کنم صحبت در مورد وضعیت او ضروری باشد. ماتیس صد درصد شایستگی این را دارد که بازی کند. دلیخت در شرایط خوبی است، هرچند زمان بازی برای او تا به اینجای فصل کافی نبوده، اما او یک بازیکن تیمی است. همه باید همیشه آماده باشند. ماتیس هم آماده است، بنابراین همه چیز خوب است.

سرمربی یایرن درباره انتخاب یولیان ناگلسمان به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال آلمان خاطرنشان کرد: یولیان مربی سطح بالایی است. ما قبلاً هم یک مربی سطح بالا داشتیم (اشاره به هانسی فلیک)، اما همه باید نسبت به هم احترام بگذاریم. من همچنین متقاعد شده بودم که تیم ملی آلمان با هدایت هانسی فلیک یک یوروی خانگی خوب خواهد داشت. این احتمال با مربیگری ناگلسمان هم وجود دارد.

توخل در پایان در خصوص وضعیت دروازه‌بان ملی‌پوشش اظهار داشت: مانوئل حس خیلی مثبتی دارد. فکر می‌کنم می‌توانم تشخیص دهم که وضعیت او خوب است یا نه! نویر دوباره تمرینات دروازه‌بانی را به صورت انفرادی آغاز کرده است. او مصدومیتی ندارد، اما ناراحتی در ناحیه ساق پا دارد. نمی‌خواستیم ریسک‌هایی که منجر به مصدومیت او شود را بپذیریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا