فوتبال جهان

توخل: می‌توانستیم سرنوشت بازی را در 20 دقیقه اول رقم بزنیم/ نمی‌خواستیم در مورد کیمیش ریسک کنیم

به گزارش امین گیمز، توماس توخل که شاگردانش شب گذشته (جمعه) در چارچوب هفته چهارم بوندس‌لیگای آلمان و در ورزشگاه آلیانتس آره‌نا برتری خود مقابل بایرلورکوزن را در وقت‌های تلف‌شده از دست دادند و در نهایت به تساوی 2-2 بسنده کردند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: 20 دقیقه اول خوبی داشتیم و در آن زمان می‌توانستیم سرنوشت بازی را رقم بزنیم اما پس از آن بی‌دلیل 20 دقیقه بد را تجربه کردیم. اوضاع در نیمه دوم به همین منوال ادامه داشت، به طوری که گاهی اوقات کنترل بازی را در اختیار داشتیم و گاهی اوقات هم هیچ کنترلی روی بازی نداشتیم.

وی افزود: در پایان به نظر می‌رسید که با به ثمر رساندن گل دوم شانس به ما رو کرده اما در ادامه تصمیم دشواری (اعلام پنالتی به سود بایرلورکوزن در وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم) علیه ما گرفته شد. داور در آن لحظه سوت نزند. از دید من این یک تصمیم کاملاً اشتباه نیست که VAR (کمک‌داور ویدئویی) باید مداخله می‌کرد اما حالا دیگر مهم نیست چه می‌گویم.

سرمربی آلمانی بایرن مونیخ همچنین درباره نارضایتی یاشوا کیمیش به خاطر تعویض شدنش در دقیقه 61 بازی اظهار داشت: یاشوا از ناحیه تاندون دچار التهاب شده بود و ما نمی‌خواستیم در مورد او ریسک کنیم. تیم پزشکی پیش از بازی به وضوح گفته بود که کیمیش فقط می‌تواند 60 دقیقه بازی کند و به همین دلیل در دقیقه 60 او را از زمین بیرون کشیدیم.

بایرن مونیخ با این تساوی 10 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به بایرلورکوزن در رده دوم جدول‌ رده‌بندی بوندس‌لیگا باقی ماند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا