سریال خاتون
فوتبال جهان

توخل: گنابری چند هفته‌ای خانه‌نشین خواهد بود

به گزارش امین گیمیز، توماس توخل در پی برتری 4 بر صفر شب گذشته (سه‌شنبه) شاگردانش مقابل تیم دسته سومی پروزن مونستر در دور اول مرحله حذفی آلمان گفت: این یک عملکرد بسیار حرفه‌ای و جدی از سوی بازیکنان ما بود. ما در دوئل‌ها قوی بودیم و اجازه هیچ ضدحمله ای را به حریف ندادیم. گورتسکا و مزراوی در دفاع میانی خوب عمل کردند و بسیار محتاطانه بازی کردند. در مجموع از عملکرد تیم بسیار راضی هستم و این را به بازیکنان هم گفتم.

وی همچنین درباره استفاده از گورتسکا و مزراوی در پست دفاع میانی اظهار داشت: این تصمیم آسانی نبود و امیدوارم دیگر مجبور نباشیم آن را امتحان کنیم. با این حال گورتسکا و مزراوی نقش خود را خیلی خوب ایفا کردند. لئون از نظر بدنی و سرعت آن چیزی که لازم است را دارد و همچنین در بازیسازی خوب کار کرد. نصیر هم بازی خوبی انجام دارد و ضربه‌های سر خوبی زد. استفاده از این دو در خط دفاعی در این بازی خوب جواب داد اما در آینده می‌توانم بدون آن کار کنم.

توخل در پایان درباره مصدومیت مهاجم آلمانی‌اش خاطرنشان کرد: سرژ گنابری از ناحیه ساعد دست دچار شکستگی شده و چهارشنبه مورد عمل جراحی قرار خواهد گرفت که این باعث می‌شود چند هفته‌ای به دور از ترکیب باشد. این اتفاق فوق‌العاده تلخی برای ما است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا