سریال خاتون
فوتبال جهان

توضیح دیبالا درباره ژست خاصش پس از زدن گل پیروزی رم

به گزارش امین گیمز، مصاف شب گذشته (یکشنبه) رم و اودینزه در ورزشگاه المپیکو که 3 بر یک به سود تیم میزبان خاتمه یافت، با یکسری حواشی همراه بود که یکی از آنها شادی نکردن پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی رم پس از زدن گل برتری جالوروسی در دقیقه 81 بود. با وجود اهمیت این گل برای رمی‌ها، دیبالا تنها انگشت اشاره را روی لبان خود گذاشت و برخی را به سکوت دعوت کرد. گل دیبالا، چهار هزار و پانصدمین گل تاریخ باشگاه رم بود.

دیبالا در پایان بازی راجع به اینکه، مخاطب ژستش چه فرد یا افرادی بوده‌اند، گفت: عده‌ای که بی‌دلیل زیادی حرف می‌زنند. همیشه تلاش کرده‌ام بهترین عملکردم را برای تیم ارائه کنم.

او افزود: خوشحالم. تمام تلاشم برای این است که محبتی که از طرف این هواداران می‌گیرم را جبران کنم. می‌خواهم با کسب یک جام، برای خودم در تاریخ باشگاه جایی پیدا کنم. شب خوبی بود و مهمتر از آن پیروزی تیم.

دیبالا در پاسخ به این سؤال که بازی در کنار روملو لوکاکو چه حسی دارد، عنوان کرد: یکدیگر را خوب درک می‌کنیم. این رمز موفقیت ماست. من و او تعامل مناسبی با یکدیگر داریم و به خوبی همدیگر را پیدا می‌کنیم.

دیبالا تا سال 2025 با رم قرارداد دارد. تا آن زمان باشگاه‌های خارجی با پرداخت 12 میلیون یورو و باشگاه‌های ایتالیایی با پرداخت 20 میلیون یورو می‌توانند او را از جالوروسی بخرند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا