سریال خاتون
فوتبال جهان

تیم رونالدو پیشنهادش برای بروزوویچ را بالاتر برد

به گزارش امین گیمز، طبق اعلام شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، باشگاه النصر عربستان که سال گذشته کریستیانو رونالدو را به خدمت گرفت، برای بالا بردن شانس خود در جذب مارسلو بروزوویچ از تیم فوتبال اینتر پیشنهادش را افزایش داد و به همین سبب اکنون تمام طرفین اطمینان دارند که ظرف چند روز آینده جابجایی این بازیکن نهایی می‌شود.

مذاکرات میان باشگاه النصر و نمایندگان باشگاه اینتر که یک هفته پیش آغاز شد، با پیشنهاد اولیه 23 میلیون یورویی همراه بود که در ابتدا هم خود بازیکن و هم طرف ایتالیایی را وسوسه کرد. عربستانی‌ها اما پیشنهادشان که قراردادی سه ساله بود و با احتساب پاداش‌های جانبی به 100 میلیون یورو می‌رسید را پس گرفتند و آن را از 23 میلیون یورو به 13 میلیون یورو در سال به علاوه دو میلیون یورو پاداش‌های نقدی کاهش دادند. این حرکت آنها به اینتری‌ها و بروزوویچ برخورد و مذاکرات را به حالت تعلیق درآورد. به همین دلیل هم شایعه پیوستن این بازیکن به بارسلونا اوج گرفت.

اکنون اما شبکه‌های اسکای اسپورت و اسپورت ایتالیا دوباره مدعی شده‌اند که النصر با اینتر وارد مذاکره شده و پیشنهادی بهتر ارائه کرده است، اما مشخص نیست که پیشنهاد جدید این باشگاه چقدر به پیشنهاد اولیه نزدیک است. ظاهراً این پیشنهاد آنقدر هست که اینتر را نسبت به منعقد شدن قرارداد خوش‌بین کرده است.

در همین حال پایگاه فوت‌مرکاتوی فرانسه پا را فراتر گذاشته و اعلام کرده است که بروزوویچ تست‌های پزشکی‌اش را در پاریس انجام داده و اکنون تنها منتظر آن است که باشگاه اینتر به او اجازه رفتن بدهد. این همان اتفاقی است که اینتر را هم خوشحال خواهد کرد، چرا که این باشگاه با اتلتیکومادرید رقابتی شانه به شانه برای جذب سزار آسپیلیکوئتا دارد، بازیکنی که با پایان قراردادش با چلسی آزاد است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا