سریال خاتون
فوتبال جهان

تیم لالیگایی خواهان جذب ایسکو شد

به گزارش امین گیمز، نشریه مارکای اسپانیا مدعی شد که باشگاه رئال بتیس در چند روز آینده ممکن است با اعلام یک خرید جدید، خیلی‌ها را غافلگیر کند.

بر اساس این خبر که ابتدا توسط سایت اینفورمابتیس اعلام و اکنون توسط نشریه مارکا با استناد به منابع نزدیک به باشگاه تأیید شده است، تیم سبزوسفیدپوش ایالت آندلس با ایسکو وارد مذاکره شده و قصد دارد او را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند. این در حالیست که تجربه قبلی حضور او در این ایالت با پیراهن سویا چندان جالب نبود و پس از تنها 6 ماه به پایان رسید.

ایسکوی 31 ساله تابستان سال گذشته با سویا قراردادی 2 ساله بست اما قرارداد او در ماه دسامبر فسخ شد و خورخه سامپائولی سرمربی وقت تیم علناً اعلام کرد به این هافبک اسپانیایی نیاز ندارد.

با وجود تجربه تلخ ایسکو در آندلس، مانوئل پیگرینی سرمربی بتیس همچنان به توانایی‌های این بازیکن ایمان دارد و از مدیرورزشی باشگاه درخواست جذب این بازیکن را داشته است. او در حالی خواهان جذب ستاره سابق رئال مادرید شده است که چند ماه پیش رسانه‌‌های اسپانیایی مدعی شدند مدیربرنامه‌های بازیکن، او را به مدیران بتیس پیشنهاد داده و آنها این پیشنهاد را رد کردند.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا