سریال خاتون
فوتبال جهان

تیم منتخب تاریخ فوتبال از نگاه بنزما؛ کریم خودش را به مسی و رونالدو ترجیح داد!

به گزارش امین گیمز، اگرچه انتخاب بهترین‌های فوتبال جهان یک امر سلیقه‌ای بوده و هر شخصی ممکن است انتخاب‌های خاص خودش را داشته باشد اما اغلب اوقات خط حمله تیم‌های انتخاب شده دارای حداقل یکی از 4 نفری بوده که به عنوان به بهترین بازیکن تمام ادوار ملقب شده‌اند؛ حال می‌خواهد آن بازیکن لیونل مسی باشد، کریستیانو رونالدو باشد یا ستاره‌های چند نسل قبل‌تر مانند دیه‌گو مارادونا یا پله فقید.

در این میان بعضی‌ها هم اعتقادی به هیچ‌یک از این 4 نفره نداشته‌اند و تیم منتخب‌شان آرایشی کاملاً متفاوت دارد. کریم بنزما نیز جزو این دسته است که خودش را به آنها ترجیح داده است.

کریم مصطفی بنزما , فوتبال ,

بنزما در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی باشگاه الاتحاد اعضای تیم منتخب تاریخ فوتبال را اینگونه معرفی کرد: مانوئل نویر درون دروازه. دنی آلوز دفاع راست، مارسلو دفاع چپ، پپه و سرخیو راموس هم در مرکز خط دفاعی. وسط میدان کلود ماکلله و پل پوگبا. زین‌الدین زیدان و رونالدینیو هافبک‌های هجومی. برای خط حمله هم رونالدو (نازاریو) و خودم.

در تیمی که بنزما انتخاب کرده، 7 نفر بازیکنانی هستند که در رئال مادرید بازی کرده‌اند و تنها رونالدینیو، پوگبا، آلوز و نویر از تیم‌‌های دیگر انتخاب شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا