سریال خاتون
فوتبال جهان

جدایی احتمالی کیمیش از بایرن مونیخ پیش از پایان فصل

به گزارش امین گیمز، نشریه بیلد آلمان نوشته است که یاشوا کیمیش ممکن است یکی از مهمترین بازیکنانی باشد که در پنجره نقل و انتقالات زمستانی جابجا می‌شود.

کیمیش تا سال 2025 با باواریایی‌ها قرارداد داد اما طبق ادعای بیلد، باشگاه بایرن مونیخ در صورتی که تا پایان سال جاری نتواند بازیکن را برای تمدید قراردادش راضی کند، درهای آلیانتس آره‌نا را برای خروج بازیکن باز خواهد گذاشت.

شایعه جدایی کیمیش از بایرن مونیخ از مدت‌ها قبل شنیده شده و از بارسلونا هم به عنوان محتمل‌ترین مقصد او نام برده می‌شود اما اکنون احتمال وقوع این اتفاق بیشتر از هر زمان دیگری قوت گرفته است.

به نوشته بیلد؛ اختلافاتی که کیمیش با بایرن مونیخ دارد بیشتر در زمینه موارد فنی و ورزشی است تا مالی. او یکی از مهره‌های کلیدی و ستون‌های تاکتیکی باواریایی‌ها است اما ابهام‌هایی که درباره آینده پروژه ورزشی تیم مونیخی دارد، باعث شده که به فکر ترک بایرن بیفتد.

علاوه بر کیمیش، درباره جدایی احتمالی دو بازیکن دیگر بایرن مونیخ، لروی سانه و آلفونسو دیویس هم گمانه‌زنی‌هایی صورت گرفته است که در مورد دیویس، از رئال مادرید به عنوان مقصد احتمالی بازیکن کانادایی یاد می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا