سریال خاتون
فوتبال جهان

جزئیات قرارداد پیشنهادی سال گذشته رئال مادرید به امباپه

به گزارش امین گیمز، باشگاه رئال مادرید که وضعیت این روزهای کیلیان امباپه در پاری‌سن‌ژرمن را به همراه دیگر مشتریان این ستاره فرانسوی زیرنظر دارد، تابستان گذشته پیشنهادی خاص به این بازیکن که این روزها مورد غضب مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است، ارائه داده بود. بر اساس گزارش نشریه «اتلیتک» انگلیس؛ مدیران باشگاه رئال مادرید توافق کرده بودند که تابستان گذشته زمانی که امباپه پیش از تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن بازیکن آزاد می‌شد، اگر به جمع کهکشانی‌ها ملحق شود، پاداش 130 میلیون یورویی امضای قرارداد برای او در نظر بگیرند و دستمزد سالیانه 26 میلیون یورو به علاوه حق تصویر صد درصدی را به او پیشنهاد داده بودند.

با این حال از زمانی که پاری‌سن‌ژرمن اعلام کرده که در صورت تن ندادن امباپه به تمدید قرارداد با این باشگاه، او را در همین تابستان خواهند فروخت، رئال مادرید بار دیگر وضعیت این ستاره فرانسوی را به دقت زیرنظر گرفته است. طبق گزارش «اتلتیک»؛ رئال مادرید مشکلی بابت پرداخت دستمزد احتمالاً بالای کیلیان را با وجود جدایی کریم بنزما، ادن اِزار و مارکوس آلونسو، ماریانو دیاز و خسوس وایخو ندارد. مدیران باشگاه رئال مادرید آگاه هستند که برای به خدمت گرفتن امباپه در این تابستان باید مبلغی بالغ بر 100 میلیون یورو به پاری‌سن‌ژرمن بپردازند. فلورنتیو پرس از سال 2017 به دنبال به خدمت گرفتن این ستاره فرانسوی بوده است.

نشریه فرانسوی «اکیپ» هم گزارش داد؛ رئال مادرید ممکن است تا هفته پایانی ماه آگوست  صبر کند تا پاری‌سن‌ژرمن مجبور شود با قیمتی پایین‌تر امباپه 24 ساله را به آنها بفروشد.

کیلیان از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است و تاکنون در 260 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن به میدان رفته و با 212 گل‌زده بهترین گلزن تاریخ این باشگاه فرانسوی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا