سریال خاتون
فوتبال جهان

جشنواره گل دورتموند و یاران آزمون در مرحله نخست جام حذفی آلمان

به گزارش امین گیمز، در ادامه دیدارهای دور نخست جام حذفی آلمان موسوم به دی‌اف‌بی پوکال، امروز (شنبه) از ساعت 17 به وقت تهران 6 بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال بوروسیا دورتموند برابر میزبان دسته چهارمی‌اش تیم شات ماینز را با نتیجه 6 بر یک در هم کوبید.

سباستین آلر در دقایق 22 و 35، یولیان برانت در دقیقه 24، مارسل سابیترز در دقیقه 57، دونیل مالن در دقیقه 80 و یوسف موکوکو در دقیقه 85 برای دورتموند گلزنی کردند و گانس در دقیقه 34 تنها گل حریف را به ثمر رساند.

در بازی همزمان بایرلورکوزن، تیم سردار آزمون در غیاب مهاجم ایرانی‌اش، دیگر تیم دسته چهارمی این مرحله از رقابت‌ها تئوتونیا اونسن را با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید.

ادموند تاپسوبا در دقیقه 16، ویکتور بونیفاسه در دقیقه 42، فلوریان ویرتز در دقیقه 1+45، آمین آدلی در دقیقه 59 (پنالتی)، ژرمی فریمپونگ در دقیقه 67، آدام هلوژک در دقایق 74 و 90 و یوناس هافمن در دقیقه 81 گل‌های تیم بایرلورکوزن را در این بازی به ثمر رساندند.

در دیگر نتایج مهم دور نخست جام حذفی آلمان، اشتوتگارت با نتیجه 4 بر صفر بر تیم بالینگن غلبه و صعود کرد اما وردربرمن مقابل حریف دسته سومی‌اش تیم ویکتوریا کلن با نتیجه 3 بر 2 باخت و حذف شده زودهنگام مسابقات لقب گرفت.

هرتابرلین هم با برتری 5 بر صفر مقابل تیم دسته دومی کارل زایس ینا به تیم‌های صعود کننده به دور دوم جام حذفی آلمان اضافه شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا