سریال خاتون
فوتبال جهان

جنجال‌های جدید در فوتبال ترکیه؛ از شکستن بینی داور تا بیرون کشیدن تیم + عکس

به گزارش امین گیمز،  پس از مضروب شدن حلیل اموت ملر، داور سوپرلیگ ترکیه توسط رئیس باشگاه آنکارا گوجو اکنون حمله دیگری به یک داور فوتبال این کشور را تحت تاثیر خود قرار داده است.

بر اساس جدیدترین گزارش‌ها؛ موردی جدید از حمله به یک داور فوتبال در ترکیه رخ داد و در استان شیرناک در جنوب شرق این کشور، بینی داور در بازی تیم‌های آماتور توسط بازیکنان شکسته شد. هنوز جزئیات بیشتری از این اتفاق منتشر نشده است.

اوائل هفته گذشته، ترکیه از حادثه‌ای در بازی سوپر لیگ فوتبال این کشور میان تیم‌های آنکاراگوجو و ریزه‌اسپور شوکه شد، زمانی که رئیس  تیم میزبان یعنی فاروک کوجا و همراهانش به داخل زمین دویدند و به حلیل اوموت ملر، داور مسابقه حمله کردند. چند روز پس از آن حادثه مشابهی در شیرناک رخ داد و در نتیجه حمله بازیکنان کومچاتی اسپور، بینی داور شکسته شد.

همچنین شب گذشته در حادثه دیگری در سوپرلیگ ترکیه، رئیس باشگاه استانبول اسپور به دلیل نارضایتی از عملکرد داوران در نیمه نخست، تصمیم به پایان یک طرفه این بازی در نیمه دوم گرفت.

 دیدار تیم‌های استانبول اسپور و ترابزون اسپور در استانبول در چارچوب سوپرلیگ ترکیه برگزار شد. در پایان نیمه نخست ترابزون اسپور با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. این بازی در دقیقه 73 به دلیل امتناع بازیکنان استانبول اسپور از ادامه مسابقه به حالت تعلیق درآمد.

بر اساس گزارش رسانه‌های ترکیه‌ای؛ ساریالی اوغلو، رئیس استانبول اسپور در نیمه اول به داوری اعتراض کرد و به بازیکنان دستور داد بازی را ترک کنند. علی شنسلان داور مسابقه و دستیارانش راهی رختکن شدند. عمر سارال، نایب رئیس باشگاه، به اختصار در مورد این اتفاق در شبکه اجتماعی X با این جمله توضیح داد؛ “مهم نیست که قیمت این کار چقدر خواهد بود.”

تیم‌های فوتبال ترکیه ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا