سریال خاتون
فوتبال جهان

جنجال جدید بالوتلی با سرپیچی از فرمان پلیس + عکس

به گزارش امین گیمز، ماریو بالوتلی بازیکن ایتالیایی که خیلی وقت است به خاطر حواشی و جنجال‌های زندگی شخصی‌اش در صدر خبرها قرار می‌گیرد تا دستاوردهای فوتبالی، بار دیگر با جنجالی غیرفوتبالی در کانون توجهات قرار گرفت، جنجالی تکراری که قبلاً هم سابقه داشته است؛ تصادف رانندگی.

ظاهراً مهاجم تیم آدانا دمیراسپور شب گذشته (جمعه) از ساعت 20 به وقت تهران در زادگاه خود شهر برشای ایتالیا با چنان شدتی خودروی آئودی نگروی خود را به مانع موجود در خیابان کوبیده که تمام کیسه‌های هوای آن باز و بخش‌هایی از جلو و انتهای خودرو نیز به شدت آسیب دیده است. همچنین چرخ جلوی خودرو در سمت شاگرد نیز از محور جدا شده و در فاصله‌ای چند متری از خودرو سردرآورده است.

فوتبال ایتالیا ,

 

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت، بالوتلی در این حادثه دچار جراحت نشده است، اما شدت ضربه وارد به خودرو آنقدر زیاد بوده که او با حالی نامتعادل خودش را به آمبولانسی که به محل اعزام شده بود، رسانده است. جنجال اصلی اما زمانی شکل گرفت که پلیس از بالوتلی خواست تست الکل بدهد و بازیکن سابق تیم ملی ایتالیا از انجام آن خودداری کرد و پلیس هم به همین دلیل برای او پرونده‌ای را به جریان انداخته است.

حاشیه جدید زندگی شخصی بالوتلی درست چند روز پس از آن رقم خورد که او در گفت‌و‌گو با شبکه تی وی پلی ایتالیا گفت به بازگشت به تیم ملی ایتالیا و همراهی این تیم در یورو 2024 امیدوار است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا