سریال خاتون
فوتبال جهان

حمله باند سارقان حرفه‌ای به منزل کاپیتان وستهام

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه سان؛ یک باند از سارقان حرفه‌ای با ورود به منزل کورت زوما، مقادیری پول نقد و جواهر مجموعاً به ارزش یکصدهزار پوند را به سرقت بردند.

ظاهراً این گروه سازمانه یافته که به خاطر استفاده از نقاب چهره‌های‌شان قابل شناسایی نبوده است، ساعات بامدادی روز شنبه هفته جاری در حالی که زوما و اعضای خانواده‌اش در منزل حضور داشتند، با از کار انداختن دوربین‌های مدار بسته ورد منزل شده است. در واقع همین اتفاق باعث غیبت غیرمنتظره زوما در بازی یکشنبه شب وستهام مقابل کریستال پالاس در روز یکشنبه بود که با تساوی یک – یک همراه شد. خوشبختانه در این اتفاق به هیچ یک از اعضای خانواده زوما آسیبی وارد نشده است.

در این میان باشگاه وستهام ضمن حمایت از بازیکن خود، اعلام کرده است که به هر شخصی که اطلاعات و سرنخی از سارقان بدهد که منجر به دستگیری آنها شود، 25 هزار پوند پاداش خواهد داد.

طبق اعلام زومای 29 ساله که 4 فرزند دارد، سارقانی که به عمارت 3 میلیون پوندی او در منطقه اسیکس لندن وارد شدند، علاوه بر جواهرات، اشیایی که از نظر معنوی برای او و خانواده‌اش ارزشمند بوده‌اند را هم به سرقت برده‌اند.

زوما تنها ستاره شاغل یا پیش از این شاغل در فوتبال انگلیس نیست که منزلش مورد سرقت واقع می‌شود. پیش از او بازیکنانی مانند، ژوائو کانسلو، پل پوگبا، ویکتور لیندلوف، جسی لینگارد، الکس اوکسلید چمبرلین و رحیم استرلینگ نیز اتفاقی مشابه را تجربه کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا