سریال خاتون
فوتبال جهان

حمله سارقان به منزل و مادر بازیکن سابق اینتر

به گزارش امین گیمز، سریال سرقت از منازل فوتبالیست‌های شاغل در اسپانیا با حمله گروهی از سارقان به خانه کیتا بالده مهاجم تیم فوتبال اسپانیول ادامه پیدا کرد.

گویا این اتفاق که خبرش به تازگی منتشر شده، 6 روز قبل رخ داده که طی آن گروهی از سارقان نقابدار با ورود به منزل بازیکن سابق تیم‌های اینتر و لاتزیو، مادر او را که در محل حضور داشته در یکی از اتاق‌های خانه زندانی کرده و با باز کردن در گاو صندوقی که اموال قیمتی بالده 28 ساله در آن نگهداری می‌شد، آنها را به سرقت بردند. میان اموال به سرقت رفته، تعدادی ساعت‌های مچی گران‌قیمت و جواهرآلات وجود داشته است.

بالده که تیم اصلی او اسپاتارک مسکوی روسیه است، ماه سپتامبر سال جاری به صورت قرضی به تیم اسپانیول پیوست. او دوران بازیگری خود را در آکادمی باشگاه بارسلونا آغاز کرد و پس از ترک آن به لاتزیو ملحق شد. عملکرد خوب بالده در لاتزیو باعث شد موناکو او را به خدمت بگیرد، هر چند درخشش این بازیکن در لوشامپیونه تکرار نشد و او از فصل بعد به دو تیم ایتالیایی اینتر و سامپدرویا قرض داده شد و نهایت به کالیاری پیوست. بالده پس از تنها یک فصل حضور در این تیم، راهی مسکو شد و به اسپارتاک پیوست و از آنجا هم به عنوان بازیکن قرضی به کشورش برگشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا