سریال خاتون
فوتبال جهان

خاطره جالب آرشاوین از پیوستن به آرسنال با چاشنی دستگاه فکس!

به گزارش امین گیمز و به نقل از kionru؛ آندره آرشاوین گفت: رؤیای بازی در بارسلونا را داشتم. یک سال قبل از 2004 یا 2005، شروع به درخواست اجازه برای خروج از روسیه کردم. در پایان سال 2006، زمانی که ما در مورد تمدید قرارداد صحبت می‌کردیم، ایجنتم به من گفت: “ببین، آنها می‌گویند که اگر قهرمان روسیه شوی، تو را آزاد می‌کنند.” وقتی قهرمان شدیم، دوباره صحبت شد، می‌خواستم بروم، اواخر ژانویه 2008 بود. هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که در رقابت‌های اروپایی و سپس در یورو به این خوبی عمل کنیم، فقط درباره ما حرف می‌زدند، مثل یک افسانه بود.

مهاجم روسی پیشین آرسنال افزود: معامله با آرسنال سخت بود. من با باشگاه و با همه افرادی که در آن زمان مرا استخدام کردند، درگیری داشتم. من تمام روز را در لندن گذراندم و معامله به نتیجه نرسید، سرانجام ثبت‌نام من پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات انجام شد اما گفتند “برف آمده است و به همین دلیل دستگاه فکس خوب کار نمی‌کند”! اگر انتقال به آرسنال شکست می‌خورد ابعاد شخصیتی من فرق می‌کرد.

به گزارش تسنیم؛‌ داستان‌های مربوط به دخالت دستگاه‌های فکس در نقل‌وانتقالات بازیکنان زمانی توجه‌ها را بیش از پیش به خود جلب کرد که در سال 2015 فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید در آخرین ساعات پنجره تابستانی با بهانه کردن خرابی دستگاه فکس از خرید داوید دخه‌آ دروازه‌بان منچستریونایتد سر باز زد، این انتقال در حالی رخ نداد که تقریباً تمام کارهای مربوط به حضور دخه‌آ در مادرید انجام شده بود.

انتهای پیام/+

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا