سریال خاتون
فوتبال جهان

خانه‌نشینی 3 ماهه در انتظار فاتی

به گزارش امین گیمز، روبرتو دزربی سرمربی تیم فوتبال برایتون انگلیس اعلام کرد که ستاره قرضی این تیم، آنسو فاتی ممکن است تا سه ماه آینده قادر به بازی نباشد.

فاتی که تابستان امسال برای به دست آوردن فرصت بیشتر بازی، بارسلونا را به مقصد برایتون ترک کرد، از زمان پیوستن به «مرغ‌های دریایی» انگلیس، بازی‌های تحسین‌برانگیزی را برای این تیم ارائه کرده و تا الان چهار گل در لیگ برتر و لیگ اروپا به ثمر رسانده است.

فاتی 21 ساله اما در بازی دو هفته پیش برایتون مقابل ناتینگهام فارست که با برتری 3 بر 2 برایتون همراه بود، از ناحیه همسترینگ آسیب دید و از آن زمان تاکنون وضعیتش به طور منظم توسط پزشکان باشگاه تحت‌نظر بوده است.

 

دزربی درباره آخرین وضعیت فاتی به شبکه BBC گفت: فکر می‌کنم که فاتی از روز مصدومیتش سه ماه زمان نیاز داشته باشد که بتواند به میادین برگردد. این برای ما خبر بدی است، چون فاتی روز به روز داشت بهتر می‌شد و درک بهتری از ایده‌های تاکتیکی من پیدا می‌کرد.

طبق برآورد دزربی، فاتی تا پایان ماه فوریه خانه‌نشین خواهد بود و به این ترتیب شانس او برای دعوت شدن به تیم ملی اسپانیا برای حضور در یورو 2024 بیش از پیش کاهش خواهد یافت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا