سریال خاتون
فوتبال جهان

خشم الهلالی‌ها از رفتارهای غیرحرفه‌ای نیمار در دوران مصدومیت

به گزارش امین گیمز، رفتارهای خارج از عرف نیمار برزیلی از زمان پیوستنش به تیم الهلال ریاض همچنان ادامه دارد؛ موضوعی که باعث شعله‌ور شدن خشم مدیران الهلال و هوادارانش شده است. نیمار تابستان گذشته با قراردادی 90 میلیون یورویی برای 2 فصل  از پاری‌سن‌‌ژرمن به الهلال پیوست.

بر اساس گزارش سایت اسپورت عربستان؛ نخستین فصل نیمار در الهلال خیلی زود به پایان رسید. این مهاجم برزیلی در بازی تیم ملی فوتبال کشورش برابر اروگوئه در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی 2026 رباط صلیبی پاره کرد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. جنجال‌ آفرینی‌های نیمار با وجود این جراحی و قرار داشتن در دوره درمانی با حضور در کنسرت‌ها، بیدار ماندن تا نیمه شب و بازی‌های مختلف از جمله پوکر در کلوب‌های شبانه همچنان ادامه دارد؛ رفتارهایی که باعث شده انتقادهای شدید و گسترده‌ای از نیمار صورت پذیرد.

بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقدند که مصدومیت‌های نیمار در دوره حضور در پاری‌سن‌‌ژرمن و پیش از آن در بارسلونا به دلیل عدم تمایلش برای بهبود یافتن در دوران استراحت بوده است.

پیش از این یک مفسر مشهور فوتبال عربستان از باشگاه الهلال خواسته بود تا نیمار را برای برای بهبود زودتر مصدومیتش به ریاض بازگرداند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا