سریال خاتون
فوتبال جهان

خط و نشان دوباره هواداران یوونتوس برای لوکاکو

به گزارش امین گیمز، روملو لوکاکو که پس از پشت کردنش به اینتر، حالا بحث پیوستنش به یوونتوس بسیار داغ است و گفته می‌شود ماسیمیلیانو آلگری علاقه دارد تا او در ترکیب تیمش برای فصل بعد داشته باشد؛ ظاهراً بین هواداران یوونتوس محبوبیت چندانی ندارد.

هواداران یوونتوس که پیش از این مقابل کونتیناسا (محل تمرین تیم یوونتوس) تجمع کرده بودند و در واکنش به شایعه احتمال پیوستن لوکاکو به یووه، علیه این مهاجم بلژیکی شعارهایی سر داده بودند، بار دیگر اعتراض خود به تلاش این باشگاه ایتالیایی برای جذب مهاجم پیشین اینتر را نشان دادند.

هوداران دوآتشه یوونتوس ملقب به «کورواسود» بیرون ورزشگاه خانگی خود با در دست داشتن بنرهایی که روی آن نوشته شده بود “لوکاکو در (شهر) میلان بمان. ما همین حالا یک دروازه‌بان دوم داریم. اینجا هرگز از تو استقبال نخواهد شد”، مخالفت خود با جذب این مهاجم 30 ساله را بار دیگر اعلام کردند.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , تیم فوتبال اینتر , روملو لوکاکو ,

اواخر فصل گذشته بود که لوکاکو در جریان بازی دو تیم اینتر و یوونتوس در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا جنجال‌ساز شد. تیم تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی در آن بازی در حالی به لطف گل دقیقه 5+90 این مهاجم بلژیکی از روی نقطه پنالتی به تساوی یک – یک در خانه یوونتوس دست یافت که این مهاجم 29 ساله پس از گل گردن پنالتی به سمت سکوی هواداران یوونتوس رفت و شادی گلی کرد که به مذاق یوونتوسی‌ها خوش نیامد. در ادامه داور به خاطر همین حرکت دومین کارت زرد را به او داد و از زمین اخراجش کرد.

تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , تیم فوتبال اینتر , روملو لوکاکو , تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا , تیم فوتبال اینتر , روملو لوکاکو ,

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا