سریال خاتون
فوتبال جهان

خودداری «اینوست‌کورپ» از تکذیب شایعه خرید باشگاه اینتر

به گزارش امین گیمیز، باشگاه اینتر ممکن است تغییر مالکیت دهد. این ادعایی است که روز گذشته توسط برخی از رسانه‌های داخلی ایتالیا مطرح و در آن عنوان شد که گروه سرمایه‌گذاری اینوست‌کورپ بحرین پیشنهادی به خانواده ژانگ، مالکان چینی نراتزوری داده که آنها را وسوسه کرده است.

اینوست‌کورپ که پیش از این هم شایعه تمایلش به خرید میلان شنیده می‌شد؛ تا الان نه این خبر را تأیید و نه آن را تکذیب کرده که این سبب شده احتمال حقیقت داشتن بحث انتقال مالکیت باشگاه قوت بگیرد. در این راستا نشریه توتواسپورت در گزارشی نوشته است که اینوست‌کورپ برای خرید باشگاه اینتر پیشنهادی 1.3 میلیارد یورویی به گروه راین – بانک که مسئول پیدا کردن سرمایه‌گذاران جدید برای بازشگاه اینتر است – ارائه کرده است. در این میان روزنامه اقتصاد الشرق بحرین برای اطلاع از صحت و سقم این خبر با مسئولان گروه اینوست‌کورپ تماس گرفته و تنها جوابی که گرفته این جمله بود که شرکت بحرینی این موضوع را نه تکذیب و نه رد می‌کند.

خانواده ژانگ به دلیل وام بهره بالایی که برای تزریق سرمایه به خزانه باشگاه اینتر از مؤسسه بانکی اوکتری کپیتال آمریکا اخذ کرده‌اند تحت فشار قرار دارند. آنها باید تا سال آینده این وام را تسویه کنند اما در حال حاضر بودجه کافی برای انجام این کار ندارند و به همین دلیل به دنبال جذب سرمایه‌گذاران جدید هستند. با این حال آنها قصد ندارند مالکیت‌شان بر باشگاه را از دست بدهند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا