سریال خاتون
فوتبال جهان

خوشحالی آرتتا بابت پیروزی تیم 10 نفره‌اش مقابل کریستال‌پالاس

به گزارش امین گیمز، میکل آرتتا که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) موفق شدند در چارچوب هفته دوم لیگ برتر انگلیس برتری یک بر صفر خود مقابل کریستال‌پالاس را با وجود 10 نفره شدن از دقیقه 67 به بعد حفظ کنند و دومین برد متوالی خود در این رقابت‌ها را به ثبت برسانند، گفت: خیلی خوشحالم که به پیروزی رسیدیم. همیشه از بردن خوشحال می‌شوم، اما زمانی که تیمم چه با 11 بازیکن و چه 10 بازیکن به پیروزی می‌رسد، روشی که خود را با بازی تطبیق می‌دهد و اینکه چقدر خواهان برد است، بسیار خوشحالم می‌کند.

وی افزود: بازیکنانی که به عنوان نفرات ذخیره راهی میدان شدند، بلافاصله پس از ورودشان به زمین اوضاع را به سود ما تغییر دادند. شرایط و تصمیماتی که گرفته می‌شود مهم نیست، ما به راه خود ادامه می‌دهیم. می‌خواهیم برنده شویم و راهی برای بردن پیدا می‌کنیم. بازیکنان ما کارشان را به خوبی انجام دادند و به جز یک مورد، موقعیت جدی به کریستال‌پالاس ندادند. لحظات خوبی در این بازی داشتیم که سرعت بازی را تغییر دادیم، بنابراین واقعاً از عملکرد تیمم خوشحالم.

سرمربی اسپانیایی آرسنال که تیمش در ورزشگاه سلهرست پارک موفق شد برای اولین بازی در فصل جاری دروازه‌اش را بسته نگه دارد، گفت: با بسته نگه داشتن دروازه در یک بازی خارج از خانه متوجه می‌شوید که چقدر کار مهمی انجام داده‌اید. دوباره در خط دفاعی مستحکم بودیم. موقعیت‌های بسیار اندکی را در اختیار کریستال‌پالاس قرار دادیم که انجام این کار در سلهرست پارک بسیار دشوار است.

آرتتا خاطرنشان کرد: کریستال‌پالاس واقعاً تیم خوبی است و احتمالاً جوی انگلیسی‌تر از این در ورزشگاه‌ها وجود ندارد، به همین خاطر بابت این برد خوشحالم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا