سریال خاتون
فوتبال جهان

خیز بارسلونا برای جذب فلیکس

به گزارش امین گیمز، ژوائو فلیکس که به دنبال جدایی از اتلتیکومادرید است، با وجود پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی که از عربستان داشته، همچنان منتظر پیوستن به بارسلونا است. حالا خبر می‌رسد که مدیران باشگاه بارسلونا پس از اینکه ژاوی هرناندس خرید این هافبک نفوذی پرتغالی را تأیید کرده، حالا در تلاش برای عملی کردن این انتقال هستند.

مدیران باشگاه بارسلونا در تلاش هستند تا این انتقال را تا پیش از بسته شدن پنجره تابستانی جاری نهایی کنند، انتقالی که قرضی بدون بند خرید خواهد بود. بارسلونایی‌ها در تلاش هستند تا با رعایت بازی جوانمردانه مالی، انتقال  این هافبک 23 ساله را عملی کنند.

ژوائو فلیکس اخیراً به فابریتزیو رومانو گفته بود: من عاشق بازی در بارسلونا هستم. بارسلونا همیشه انتخاب اول من بوده است و دوست دارم که یک روز به این تیم ملحق شوم. در حقیقت من از کودکی رؤیای بازی در بارسلونا را داشتم. اگر این اتفاق رخ دهد، آرزویم برآورده خواهد شد.

او که تابستان 2019 بود که در انتقالی 126 میلیون یورویی از بنفیکا به اتلتیکومادرید پیوست، فصل گذشته رابطه‌اش با دیه‌گو سیمئونه سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو به قدری سرد شد که مدیران این باشگاه مجبور شدند او را در نیمه دوم فصل گذشته به چلسی قرض بدهند.

این هافبک پرتغالی که تا پایان ماه ژوئن 2027 با اتلتیکومادرید قرارداد دارد، تاکنون در 133 بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار 34 گل‌زده و 18 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا