سریال خاتون
فوتبال جهان

داستان یک هایجک؛ اینتر، میلان را تنبیه کرد

به گزارش امین گیمز، مارکوس تورام مهاجم فرانسوی تیم فوتبال بورسیا مونشن گلادباخ که بازیکن آزاد محسوب می‌شود و مراحل پایانی پیوستن به میلان را سپری می‌کرد؛ در اقدامی ناگهانی جواب رد به روسونری داد و با اینتر به توافق رسید. این مهاجم ملی‌پوش پیشتر به پیشنهادهای پاری‌سن‌ژرمن و لایپزیگ پاسخ رد داده بود و در یک قدمی امضای قرارداد با میلان قرار داشت که به یک‌باره تغییر مسیر داد و راهی جبهه اینتری‌ها شد اما داستان این هایجک جنجالی و پرسرو‌صدا چه بود؟

واقعیت این است که اینتری‌ها برنامه‌ای برای جذب تورام نداشتند؛ آنها درگیر پروسه فروش بروزوویچ بودند تا با انتقال او به عربستان یا بارسلونا بتوانند کار جذب داویده فراتسی هافبک ساسولو را نهایی کنند. اینتری‌ها پیشتر با این بازیکن و باشگاهش به توافق رسیده بودند اما ژانگ، مالک باشگاه شرط کرده بود که تیم مدیریتی تنها در صورت فروش یک بازیکن اجازه نهایی کردن قرارداد فراتسی را دارد. در این میان داستان لوکاکو هم همچنان ادامه دارد؛ او با رد کردن تمام پیشنهادهایش خواهان تداوم حضور در اینتر است اما با توجه به عدم توانایی مالی اینتر برای خرید قطعی او از چلسی، روند تمدید قرارداد طولانی خواهد شد، چرا که آبی‌های لندن تا امروز انعطاف نشان نداده و به دنبال فروش قطعی او هستند. 

جنگ را میلانی‌ها شروع کردند؛ ابتدا تماس‌ها را با لوکاکو و چلسی آغاز کردند و سپس در پی نهایی شدن انتقال تونالی به نیوکاسل، دست روی فراتسی گذاشتند، یعنی بازیکنی که به اینتر بله گفته و حتی ساسولو نیز روی مبلغ 35 میلیون یورو (30 میلیون + مولاتیری) با نراتزوری به توافق رسیده است. در پی این دو اتفاق سران اینتر به این نتیجه رسیدند که وجهه و شخصیت‌شان خدشه‌دار شده است؛ به همین دلیل در پی گرفتن انتقام برآمدند تا میلانی‌ها را درست و حسابی تنبیه کرده باشند، پس تماس‌ها را برای ایجاد اختلال در معامله میلان آغاز کرده و پیشنهادی بهتر از میلان به تورام دادند تا کار برای روسونری سخت شود.

در ابتدا هم تصور می‌شد اقدام اینتری‌ها صرفا حرکتی برای سخت کردن کار انتقال تورام به میلان باشد اما نراتزوری که چند فصل اخیر همواره تورام را زیر نظر داشته با ارائه پیشنهادی بالاتر (6 تا 6.5 میلیون دستمزد با پاداش‌های سهل‌الوصول تا سال 2028 و حق کمیسیون بیشتر) توانست نظر مهاجم فرانسوی را جلب کند و “بله” را از او بگیرد تا مهاجم فصول اخیر گلادباخی‌ها جانشین ژکو در اینتر شود، مهاجمی که اخیراً با ترک میلان به فنرباغچه ترکیه پیوست. در نهایت تورام به اطلاع میلانی‌ها رساند که قصد پیوستن به روسونری را ندارد و راهی اینتر می‌شود.

این هایجک جنجالی بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های ایتالیایی داشته از جمله کوریره دلواسپورت که با تیتر «میلان تنبیه شد؛ تورام، ژانگ را انتخاب کرد» به این موضوع پرداخته است. توتو اسپورت نیز نوشته است: یک سیلی دیگر به میلان؛ تورام در اینتر!

حالا میلانی‌ها که تورام را از دست رفته می‌بینند روی نفرات دیگری برای پر کردن جای خالی زلاتان ایبراهیموویچ تمرکز کرده‌اند. جان‌لوکا اسکاماکا و آلوارو موراتا دو نام اصلی برای میلانی‌ها محسوب می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا