سریال خاتون
فوتبال جهان

دخه‌آ به تمدید قرارداد رضایت داد، من‌یونایتد پا پس کشید!

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، داوید دخه‌آ پس از رد پیشنهاد اولیه باشگاه منچستریونایتد برای تمدید قرارداد به دلیل کاهش حقوقش، حاضر به انجام این کار شد اما گویا اکنون این طرف انگلیسی است که نمی‌خواهد قراردادی جدید منعقد شود.

قرارداد دخه‌آ با شیاطین سرخ تنها دو روز دیگر اعتبار دارد و او پس از آن بازیکن آزاد خواهد بود. این یعنی که انتقال او به تیم بعدی‌اش برای آن تیم هیچ هزینه‌ای دربرنخواهد داشت. تصور می‌شد که منچستریونایتد برای جلوگیری از این اتفاق می‌خواهد سنگربان اسپانیایی را با عقد قراردادی جدید نگه دارد اما ظاهراً اینطور نیست.

طبق ادعای نشریه دیلی‌میل انگلیس با وجود رضایت دادن دخه‌آ برای تمدید قرارداد با وجود کاهش حقوق، منچستری‌ها از پیشنهادشان پشیمان شده‌اند و حرف‌شان را پس گرفته‌اند. دلیل اصلی انصراف آنها هم تردیدهایی است که سرمربی تیم اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی تیم درباره آینده سنگربان سابق اتلتیکومادرید دارد. گویا او دیگر نمی‌خواهد روی دخه‌آ به عنوان سنگربان اصلی حساب کند و ترجیحش آن است که باشگاه برای خرید آندره اونانا دروازه‌بان اینتر اقدام کند که هزینه آن بین 50 تا 60 میلیون یورو خواهد بود. به همین دلیل روند تمدید قرارداد با دخه‌آ متوقف شده و قرار است که باشگاه بار دیگر با مدیربرنامه‌‌های او مذاکره کند تا شروط جدید خود برای تمدید قرارداد که مهمترین آنها – کاهش بیشتر حقوق – را اعلام کند.

 

 اکنون مشخص نیست که آیا دخه‌آ به کاهش مجدد حقوقش رضایت می‌دهد به خصوص که طبق گزارش نشریه اتلتیک انگلیس، سنگربان اسپانیایی از عربستان سعودی هم پیشنهادهایی دارد.

انتهای پیام/

 

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا