سریال خاتون
فوتبال جهان

درخواست حبس 9 ساله برای دنی آلوز!

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، در حالی که آخرین خبرها از احتمال خروج دنی آلوز از زندان در نتیجه توافق احتمالی او و شاکی پرونده تعرضش به یک شهروند اسپانیایی حکایت داشت، اکنون دادستان مدعی‌العموم این پرونده برای بازیکن سابق بارسلونا درخواست 9 سال حبس داشته است.

آلوز ماه ژانویه سال جاری به اتهام تجاوز به یک شهروند اسپانیایی در یک کلوپ شبانه در منطقه سوتون شهر بارسلونا دستگیر شد و به دلیل نبود تفاهم‌نامه استرداد مجرمین میان اسپانیا و برزیل، قاضی پرونده از بیم بازگشت متهم به کشورش با آزادی مشروط او به قید وثیقه مخالفت کرد. به این ترتیب آلوز از آن زمان تا به امروز در زندان برایانس 2 کاتالونیا حبس بوده است.

 

هفته گذشته اعلام شد که وکلای آلوز با دادن وعده غرامت 150 هزار یورویی به شاکی پرونده، توانسته‌اند نظر او را جلب کنند، اما در صورتی که این اتفاق رخ ندهد مشخص نیست ستاره برزیلی چه مدت دیگر از عمرش را باید پشت میله‌ها سپری کند. در حال حاضر تنها چیزی که قطعی به نظر می‌رسد، خاتمه تحقیقات درباره اتفاقات رخ داده در کلوب شبانه سوتون و برگزاری جلسه دادگاه در سه ماه نخست سال 2024 (دی تا پایان اسفند ماه سال جاری) است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا