سریال خاتون
فوتبال جهان

درخواست من‌یونایتد از دخه‌آ پس از امتناع از تمدید قرارداد؛ به تیم دیگری متعهد نشو!

به گزارش امین گیمز و به نقل از سان؛ مدیران باشگاه منچستریونایتد از دروازه‌بان اسپانیایی این تیم، داوید دخه‌آ خواسته‌اند در مدتی که طرفین در حال مذاکره برای پیدا کردن راهی برای توافق هستند، از متعهد کردن خود به تیم‌های دیگر خودداری کند.

از شواهد و قراین پیداست که من‌یونایتد دیگر مانند گذشته روی دخه‌آ حساب نمی‌کند و سرمربی تیم اریک تن‌هاخ هم خواهان جذب آندره اوانانا دروازه‌بان کامرونی اینتر است، هر چند که گفته می‌شود اکنون خرید او نیز منتفی است. موانع موجود در مسیر جذب دروازه‌بان جدید اما تیم انگلیسی را مجبور کرده که جانب احتیاط را رعایت کند و همه پل‌های ارتباطی موجود با دروازه‌بان اسپانیایی را از بین نبرد. جالب‌ترین بخش داستان اما این است که مدیران باشگاه از دخه‌آ خواسته‌‌اند که فداکاری و تا پایان مذاکرات از قبول سایر پیشنهادهایش خودداری کند.

درخواست شیاطین سرخ از دخه‌آ در حالی‌ست که آنها پیش از این یک بار از ارائه پیشنهاد به او پشیمان شدند و پیشنهاد دوم‌شان از نظر مالی ضعیف‌تر از پیشنهاد اول بوده است.

دخه‌آ بیش از 12 سال در کنار شیاطین سرخ بوده و به عنوان سنگربان شماره یک این تیم به میدان رفته است به همین دلیل رویکرد باشگاه در قبال بازیکنی با این سابقه خدمت به تیم با انتقاداتی مواجه شده است. به نظر می‌رسد که موضعمنچستری‌ها در قبال دخه‌آ با دست پس زدن و پا پیش کشیدن اوست، حداقل تا زمانی از بابت خرید یک دروازه‌بان جدید اطمینان حاصل نکرده‌اند. در همین خصوص باشگاه منچستریونایتد بیانیه‌ای منتشر کرده که در آن آمده است: «قرارداد داوید دخه‌آ به پایان خواهد رسید اما مذاکرات با دروازه‌بان همچنان ادامه دارد.»

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا