سریال خاتون
فوتبال جهان

درخواست مورینیو از پینتو؛ آزمون را به لیست اروپایی اضافه کن!

به گزارش امین گیمز، سردار آزمون که تابستان اخیر با قرارداد قرضی یک‌ساله از بایرلورکوزن به رُم پیوست، قدر فرصت‌های اندکی را که ژوزه مورینیو به او داده است به‌خوبی دانسته و توانسته است اعتماد سرمربی پرتغالی جالوروسی را به خود جلب کند. مهاجم پیشین تیم زنیت روز به روز فضای بیشتری برای بازی برای رُم پیدا می‌کند و آقای خاص در بازی‌های اخیر از او به‌عنوان سلاحی در خط حمله تیمش استفاده کرده است.

بر اساس گزارش روزنامه «ایل رُمانیستا»؛ آزمون 28ساله با عملکرد خود پاسخ اعتمادی را که مورینیو به او کرده است، داده به‌طوری که او حتی در انتخاب‌های سرمربی پرتغالی رُم از آندره‌آ بلوتی نیز پیشی گرفته است. با توجه به اینکه ماه ژانویه در پیش است، مورینیو از تیاگو پینتو مدیر ورزشی تیم فوتبال رُم خواسته است این مهاجم ایرانی را در ادامه فصل در لیست اروپایی این تیم نیز قرار دهد.

باشگاه رُم ایتالیا پیش از این نام دو خرید جدید خود یعنی سردار آزمون و راسموس کریستنسن را به‌خاطر رعایت بازی جوانمردانه مالی در لیست خود برای بازی‌های مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ اروپا قرار نداده بود. طبق قوانین یوفا، باشگاه‌های اروپایی می‌توانند برای مراحل حذفی لیست اروپایی خود را تغییر دهند.

انتهای پیام/+

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا