سریال خاتون
فوتبال جهان

دردسر جدید ویروس فیفا برای رئال مادرید با مصدومیت رودریگو

به گزارش امین گیمز و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، مصدومیت رودریگو گوئس مهاجم تیم ملی برزیل در بازی اخیر این تیم برابر آرژانتین در مرحله انتخابی جام جهانی 2026 آمریکای جنوبی جدی‌تر از چیزی است که در ابتدا به نظر می‌رسید. آسیب وارد آمده به زانوی رودریگو و تورم و درد ناشی از آن آنقدر زیاد است که احتمال نرسیدن او به بازی یکشنبه شب کهکشانی‌ها مقابل کادیس در هفته چهاردهم لالیگا وجود دارد.

رودریگو اگرچه تا پایان بازی منجر به شکست خانگی برزیلی‌ها برابر آرژانتین در زمین بازی حضور داشت، اما آثار ضربه‌ وارده به زانویش در پایان مسابقه ظاهر و نتیجه‌اش آن شد که او پس از بازگشت به مادرید در اولین جلسه تمرینی رئالی‌ها از سالن بدنسازی مجموعه ورزشی والده‌بباس خارج نشد و روی چمن نرفت.

 

غیبت رودریگو در خانه کادیس اما هنوز قطعی نیست، چرا که امکان دارد کادر پزشکی باشگاه وضعیت او را در دو روز آتی قابل قبول ارزیابی کند و به این ترتیب وی حداقل به‌صورت تعویضی به میدان برود. در غیر اینصورت او نیز مانند هموطنش وینیسیوس جونیور بازی را از دست خواهد داد و این بدترین خبر برای سرمربی تیم کارلو آنچلوتی است که در حال حاضر تنها دو مهاجم سالم دارد؛ براهیم دیاس و خوسلو.

شاگردان کارلتو سه روز پس از سفرشان به خانه کادیس در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای ناپولی خواهند بود. آنها صعودشان به مرحله حذفی را قطعی کرده‌اند و با یک امتیاز از این بازی، از بابت سرگروه ماندن هم مطمئن خواهند شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا