فوتبال جهان

دکو: قرارداد ژاوی تمدید می‌شود/ ماندن فلیکس و کانسلو به عملکردشان بستگی دارد

به گزارش امین گیمز، دکو که اخیراً جانشین متئو آلِمانی شده و امروز (چهارشنبه) در مراسمی خاص به طور رسمی به عنوان مدیر ورزشی جدید تیم فوتبال بارسلونا معرفی شد، در مراسم معارفه‌اش گفت: من هیجان‌زده و خوشحالم. ساختار ورزشی روی کاغذ بسیار زیبا است اما مهم کار و تلاش روزانه است. هیچ چیز تصادفی رخ نمی‌دهد.  

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: بازیکنان تاریخی مانند پیکه، بوسکتس و آلبا باشگاه بارسلونا را ترک کردند و جایگزین کردن آنها کار آسانی نیست اما ما در مسیر درستی قرار داریم. ما برای شکل دادن تیم به زمان و آرامش نیاز داریم و ژاوی آن را به ما می‌دهد. او مربی بزرگی است و خیلی خوشحالم که به باشگاه آمد.

مدیر ورزشی تیم فوتبال بارسلونا تصریح کرد: ایده فوتبال من همیشه برشی از بارسا بوده است. خوب برنده شدن با داشتن مالکیت توپ در جریان بازی و داشتن بازیکنان سطح بالا با توانایی‌های مختلف. وقتی برای تماشای بازی می‌روم، دوست دارم بازیکنان سطح بالایی را ببینم.

دکو درباره بحث تمدید قرارداد ژاوی هم خاطرنشان کرد: وقتی درباره فوتبال صحبت می‌کنیم، ما یکدیگر را به خوبی درک می‌کنیم. ژاوی تداوم مربیگری را به دست آورده است. ما چیزی به ژاوی هدیه نداده‌ایم و قرارداد او تمدید می‌شود. یامال و بالده هم دو بازیکن بسیار مهم ما هستند و قرارداد آنها را هم تمدید خواهیم کرد.

وی در پایان درباره احتمال قطعی شدن قرارداد دو خرید قرضی این باشگاه نیز گفت: بند خریدی در قراردادهای کانسلو و فلیکس وجود ندارد و قرارداد آنها قرضی یک ساله است. در هر حال به این به عملکرد آنها بستگی دارد. اگر در سطح خوبی ظاهر شوند، سعی خواهیم کرد آنها را در باشگاه نگه داریم. ما این موضوع را مدنظر داریم اما این چیزی نیست که امروز مورد بحث قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا