سریال خاتون
فوتبال جهان

رئال مادرید، گولر را از بارسلونا هایجک کرد

به گزارش امین گیمز، آردا گولر ستاره نوظهور فوتبال ترکیه که در این کشور او را با مسعوت اوزیل مقایسه می‌کنند در آستاه پیوستن به رئال مادرید است. انتظار می‌رود این هافبک تهاجمی فنرباغچه که مورد توجه دو باشگاه بارسلونا و میلان هم قرار داشت تا نهایت 48 ساعت دیگر به طور رسمی به جمع کهکشانی‌ها ملحق شود.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد؛ باشگاه رئال مادرید در حال کار بر روی نامه‌نگاری‌های رسمی و تنظیم قرارداد پیشنهادی برای جذب آردا گولر است. پیشنهاد رئال مادرید به فنرباغچه برای جذب این هافبک ترکیه‌ای 20 میلیون یورو است و این باشگاه ترکیه‌ای از فروش این بازیکن در آینده 20 درصد سهم خواهد برد.

طبق ادعای رومانو؛ فنرباغچه آماده قبول پیشنهاد جدید رئال مادرید برای گولر 18 ساله است، این در حالی است که باشگاه بارسلونا نیز با این بازیکن به توافق رسیده بود. همه چیز حالا بستگی به آردا گولر دارد اما به نظر می‌رسد رئال مادرید این بازیکن را از بارسا هایجک (قاپ زدن) کرده است.

گولر که چهار بازی ملی با پیراهن ترکیه در کارنامه حرفه‌ای‌اش به ثبت رسیده است، دو فصل دیگر با فنرباغچه قرارداد دارد. او تاکنون در 51 بازی زرد و لاجوردی‌پوشان استانبول را همراهی کرده و در کنار به ثمر رساندن 9 گل، 12 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا