سریال خاتون
فوتبال جهان

رئال مادرید بخت اول قهرمانی در لالیگا از دید اُپتا/ بارسا تنها 2 درصد شانس دارد

به گزارش امین گیمز، تیم فوتبال رئال مادرید در آخرین بازی خود در سال 2023 موفق شد آلاوس را با نتیجه یک بر صفر از پیش‌رو بردارد و با توجه به تساوی یک – یک جیرونا در خانه رئال بتیس، صدرنشین لالیگا شد و سال 2023 را به عنوان صدرنشین سطح اول فوتبال باشگاهی اسپانیا به پایان می‌برد.

بر اساس پیش‌بینی سایت آماری و تحلیلی «اُپتا آنالیست»، باشگاه رئال مادرید 86 درصد شانس قهرمانی در رقابت‌های فصل جاری لالیگا دارد و تیم‌های جیرونا و اتلتیکومادرید به ترتیب با 6 درصد و 5 درصد، بخت‌های بعدی قهرمانی در این رقابت‌ها هستند.

بارسلونا هم که این فصل عملکرد پرفراز و نشیبی زیرنظر ژاوی هرناندس داشته، در این پیش‌بینی تنها 2 درصد شانس کسب عنوان قهرمانی لالیگا در فصل 24-2023 را دارد. رئال سوسیه‌داد و اتلتیک بیلبائو نیز تنها یک درصد احتمال قهرمانی در لالیگا دارند.

تیم فوتبال رئال مادرید , تیم فوتبال بارسلونا , لالیگا اسپانیا , کارلو آنچلوتی , تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا , تیم فوتبال بیلبائو اسپانیا , تیم فوتبال رئال سوسیداد اسپانیا , تیم فوتبال رئال مادرید , تیم فوتبال بارسلونا , لالیگا اسپانیا , کارلو آنچلوتی , تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا , تیم فوتبال بیلبائو اسپانیا , تیم فوتبال رئال سوسیداد اسپانیا , تیم فوتبال رئال مادرید , تیم فوتبال بارسلونا , لالیگا اسپانیا , کارلو آنچلوتی , تیم فوتبال اتلتیکو مادرید اسپانیا , تیم فوتبال بیلبائو اسپانیا , تیم فوتبال رئال سوسیداد اسپانیا ,

در حال حاضر رئال مادرید با 45 امتیاز، جیرونا با 45 امتیاز، اتلتیکومادرید با 38 امتیاز، بارسلونا با 38 امتیاز، اتلتیک بیلبائو با 35 امتیاز و رئال سوسیه‌داد با 31 امتیاز رده‌های اول تا ششم جدول رده‌بندی لالیگا را در اختیار دارند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا