سریال خاتون
فوتبال جهان

رئال مادرید «زیردریایی زرد» را در جشنواره گل برنابئو غرق کرد/ فاصله با بارسلونا به 7 امتیاز رسید

به گزارش امین گیمز، در پایان سومین شب از هفته هفدهم لالیگای اسپانیا، یکشنبه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو تیم فوتبال رئال مادرید پذیرای ویارئال بود که این بازی با برتری 4 بر یک تیم میزبان خاتمه یافت.

جود بلینگام ماشین گلزنی انگلیسی این فصل رئالی‌ها، در دقیقه 25 نخستین گل بازی را به ثمر رساند. پس از او هم‌تیمی برزیلی‌اش رودریگو در دقیقه 37 اختلاف را به دو گل افزایش داد. ویارئال با گلزنی خوزه لوئیس مورالس در دقیقه 54 یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما تنها 10 دقیقه بعد رئال مادرید با گلی که براهیم دیاس به ثمر رساند، امیدهای زیردریایی زرد برای کسب امتیاز از این بازی را کمرنگ کرد. حسن ختام پیروزی کهکشانی‌ها هم گلی بود که لوکا مودریچ در دقیقه 68 با پاسی از رودریگو به ثمر رساند.

 

به این ترتیب سیزدهمین پیروزی فصل شاگردان کارلو آنچلوتی رقم خورد و آنها با 42 امتیاز موقتاً بالاتر از جیرونای 41 امتیازی که یک بازی کمتر انجام داده است، در صدر جدول قرار گرفتند. همچنین با این پیروزی، رئال مادرید فاصله خود با رقیب دیرینه‌‌اش بارسلونا که این هفته مقابل والنسیا متوقف شد را به هفت امتیاز افزایش داد تا مطمئن شود که نیم‌فصل نخست را بالاتر از رقیب کاتالان به پایان می‌رساند. ویارئال بحران‌زده نیز با قبول نهمین شکستش در این فصل با 16 امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند.

در آخرین بازی هفته هفدهم لالیگا، امشب از ساعت 23:30 جیرونا برای پس گرفتن صدر جدول در خانه به مصاف آلاوس خواهد رفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا