سریال خاتون
فوتبال جهان

رئال مادرید و موانع موجود بر سر خرید پدیده ترکیه‌ای

به گزارش امین گیمز، آردا گولر که در ترکیه او را با مسعوت اوزیل مقایسه می‌کنند، این روزها مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی قرار گرفته است. در تازه‌ترین مورد باشگاه رئال مادرید نسبت به جذب این هافبک تهاجمی فنرباغچه علاقه نشان داده است. بر اساس گزارش نشریه انگلیسی «اتلتیک»؛ رئالی‌ها دو سناریو را درباره این پدیده ترکیه‌ای مدنظر دارند، اولین سناریو این است که او را در همین تابستان بخرند و اجازه دهند او به مدت یک فصل در فنرباغچه بماند. سناریوی دوم این است که او را بخرند و از وجودش در تیم رئال کاستیا استفاده کنند، هرچند بعید به نظر می‌رسد که گولر 18 ساله چنین چیزی را بپذیرد.

نشریه اسپانیایی «مارکا» چاپ مادرید هم مدعی شد؛ گولر خواستار بازی در تیم اصلی است، اما رئال مادرید این بازیکن را در حال حاضر مناسب بازی در ترکیب اصلی کهکشانی‌ها نمی‌بیند. باشگاه‌های همچون بارسلونا و میلان هم وضعیت این بازیکن را زیرنظر دارند و مدیران میلان به او قول داده‌اند در صورت پیوستن به روسونری از او در تیم تحت هدایت استفانو پیولی استفاده خواهند کرد. در قرارداد آردا گولر با فنرباغچه بند فسخ 17.5 میلیون یورویی وجود دارد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا هم خبر داد، جذب آردا گولر برای تمامی باشگاه‌ها پیچیده است، چرا که این بازیکن نمی‌خواهد در تیم بعدی‌اش نیمکت‌نشین باشد و در سوی دیگر پدر این هافبک ترکیه‌ای خواهان دریافت کمیسیونی 18 میلیون یورویی (برخی منابع این رقم را 20 میلیون یورو عنوان کرده‌اند) است.

گولر که چهار بازی ملی با پیراهن ترکیه در کارنامه حرفه‌ای‌اش به ثبت رسیده است، دو فصل دیگر با فنرباغچه قرارداد دارد. او تاکنون در 51 بازی زرد و لاجوردی‌پوشان استانبول را همراهی کرده و در کنار به ثمر رساندن 9 گل، 12 پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا