سریال خاتون
فوتبال جهان

رده‌بندی پرطرفدارترین پیراهن‌های فوتبال باشگاهی جهان

به گزارش امین گیمز و به نقل از مارکا، طی یک بررسی آماری به عمل آمده توسط مؤسسه «بوهومان» انگلیس، پیراهن تیم فوتبال رئال مادرید، پیراهنی بوده است که کاربران اینترنتی بیش از پیراهن سایر تیم‌های باشگاهی جهان آن را در فضای مجازی جستجو کرده‌اند.

بر اساس آمار ارائه شده توسط این مؤسسه، طی 12 ماه اخیر، پیراهن‌ کهکشانی‌ها با وجود جدا شدن گروهی از ستاره‌های معروف این تیم در سال‌های اخیر از جمله کریستیانو رونالدو، سرخیو راموس و کریم بنزما، همچنان در صدر پرطرفدارترین پیراهن‌هایی قرار داشته است که فوتبالدوستان جهان برای خرید آنها اقدام کرده‌اند.

همچنین طبق این بررسی آماری، طی یک سال گذشته، 416 هزار کاربر از طریق موتور جستجوی گوگل عبارت پیراهن تیم فوتبال رئال مادرید را جستجو کرده‌اند. پس از رئال مادرید، پیراهن تیم فوتبال منچستریونایتد با 390 هزار مورد جستجو در گوگل در رده دوم و پیراهن لیورپول با 365 هزار مورد جستجو در رده سوم محبوب‌ترین پیراهن‌های تیم‌‌های باشگاه جهان قرار دارند.

 

رده‌بندی 10 پیراهن پرطرفدار فوتبال باشگاهی جهان بر اساس تقاضای صورت گرفته برای تهیه آنها از طریق سایت گوگل طی یک سال اخیر به صورت زیر است:

1- رئال مادرید 416 هزار مورد
2- منچستریونایتد 390 هزار
3- لیورپول 365 هزار
4- آرسنال 358 هزار
5- پاری‌سن‌ژرمن 296 هزار
6- بارسلونا 290 هزار
7- منچسترسیتی 245 هزار
8- چلسی 193 هزار
9- آژاکس 117 هزار
10- یوونتوس 91 هزار.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا