سریال خاتون
فوتبال جهان

روایت وحشتناک بازیکن پیشین والنسیا از اسارت به دست گروگانگیران برزیلی

به گزارش امین گیمز و به نقل از گلوبوی برزیل؛ مارسلینیو کاریوکا، بازیکن پیشین والنسیای اسپانیا که پس از ربوده شدن، آزاد شد، گفت که تبهکاران او را مجبور به بازی رولت روسی کردند.

کاریوکا پس از شرکت در یک کنسرت موسیقی در 17 دسامبر ناپدید شد. رسانه‌ها گزارش دادند که او پیش از این با یک زن ناشناس محل را ترک کرد. خودروی این ورزشکار در 25 کیلومتری محل برگزاری کنسرت پیدا شد. پس از این، مجرمان با خانواده فوتبالیست پیشین برزیلی تماس گرفتند و 90 هزار رئال (بیش از 18 هزار دلار) باج خواستند. در 18 دسامبر، این بازیکن سابق فوتبال توسط نیروهای امنیتی آزاد شد و دو مرد به ظن دست داشتن در این پرونده دستگیر شدند.

مارسلینیو کاریوکا گفت: آنها گفتند که “ما به پول نیاز داریم. غیرممکن است که پول در حساب خود نداشته باشید. بازیکنان پول دارند. آیا تا به حال رولت روسی بازی کرده‌ای؟” هیچ چیزی را نمی‌دیدم. سپس اسلحه را زیر حوله گذاشتند. هیچ‌کس با دیگری صحبت نمی‌کرد. خیلی ترسیده بودم. آنها از ورود پلیس به این ماجرا هراس داشتند.

بازیکن پیشین والنسیا افزود: ما صدای هلیکوپتر پلیس را شنیدیم. یکی از پلیس‌ها به سمت در آمد و گفت: “دارم وارد شوم. باز کن” نمی‌دانستم قرار است چه اتفاقی بیفتد، گفتم به ما شلیک می‌کنند، ما را می‌کشند. بعد او گفت: “حالا بیا سمت من، دیگر آزاد شدی” و من او (نیروی امنیتی) را مانند پدرم، برادرم و دوستم در آغوش گرفتم، زیرا او زندگی خود را به خطر انداخت.

کاریوکای 51 ساله او در طول دوران حرفه‌ای خود برای باشگاه‌های برزیلی کورینتیانس، فلامنگو، سانتوس، واسکو داگاما، برازیلیانسه، سانتو آندره، آژاکسیو فرانسه، النصر عربستان، اوزاکای ژاپن و والنسیای اسپانیا بازی کرد. این هافبک پیشین همچنین در 4 بازی برای تیم ملی برزیل 2 گل زده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا