فوتبال جهان

روایت ویکتوریا از دلیل انتخاب دیوید بکام به‌عنوان همسرش

به گزارش امین گیمز، بدون شک دیوید بکام و همسرش ویکتوریا یکی از سرشناس‌ترین زوج‌ها در دنیای سلبریتی‌های معروف جهان هستند. پیوند این دو نفر که هر کدام‌شان در حرفه خود، شناخته شده بودند، آنها را بیش از پیش در کانون توجه قرار داد. حاصل این ازدواج آن چهار فرزند بوده است و معروف‌ شدن برند بکام در دنیای فوتبال و مد.

اگرچه زندگی مشترک 24 ساله بکام و ویکتوریا با حواشی و فراز و نشیب‌هایی همراه بود و حتی در مقاطعی شایعه جدایی احتمالی آنها هم مطرح شد، اما این دو نفر همچنان به زندگی‌شان ادامه می‌دهند و به‌عنوان یکی از زوج‌های موفق صنعت ورزش و هنر شناخته می‌شوند.

داستان آشنایی دیوید و ویکتوریا بارها روایت شده است، اما اینکه چه شد که ویکتوریا تشخیص داد ستاره سابق منچستریونایتد می‌تواند همسرش باشد را کمتر کسی می‌دانست. او اما در یک مستند تلویزیونی جدید درباره خانواده بکام که به‌زودی قرار است اکران عمومی شود، این موضوع را فاش کرد.

 

ویکتوریای 49 ساله که سال 1997 دیوید را شناخت و دو سال بعد با او ازدواج کرد، در بخشی از این مستند، می‌گوید: اینکه من برای تماشای بازی‌های منچستریونایتد به ورزشگاه می‌رفتم، با همه حرف‌هایی که درباره‌ام می‌زند، فقط برای بازی‌های دیوید بود، اما یادم هست یک بار وقتی بازیکنان تیم در هتل‌ بودند، برخلاف همه که در حال خوشگذرانی بودند، دیوید گوشه‌ای از لابی ایستاده بود و داشت با والدینش صحبت می‌کرد. از آنجایی که خود من هم خیلی خانواده دوست هستم، دیدن چنین خصلتی در دیوید بیشتر مرا به او علاقمند کرد. ساده بگویم، آنجا بود که عاشقش شدم».

علاقه ویکتوریا به دیوید اما هرگز یکطرفه نبود، چرا همسرش هم در بخشی از مستند خانواده بکام توضیح می‌دهد که چگونه به این زن انگلیسی علاقه‌مند شد. مالک باشگاه اینترمیامی  گفت: من در همان اولین ملاقاتی که با ویکتوریا داشتم به او علاقه‌مند شدم.

بکام در یکی از مصاحبه‌های قبلی‌اش اعتراف کرده بود که برای او غلبه بر خجالتش در اولین ملاقات‌هایی که با همسر آینده‌اش داشت بسیار سخت بوده است طوری که استرس مانع از آن می‌شد برای ملاقات‌های بعدی پیشنهاد بدهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا