فوتبال جهان

روبیالس: ارموسو برای من مانند یکی از اعضای خانواده‌ام بود

به گزارش امین گیمز، پیش از رسمی شدن استعفای لوئیس روبیالس از ریاست فدراسیون فوتبال اسپانیا در مدتی که به خاطر ماجرای جنجالی مراسم اهدای مدال‌های جام جهانی زنان تعلیق شده بود، پیرس مورگان مجری و گزارشگر معروف شبکه BBC با او مصاحبه‌ای انجام داد تا شاید ابعاد بیشتری درباره این ماجرا مشخص شود. در واقع در خلال این مصاحبه بود که روبیالس اعلام کرد قصد استعفا دارد و دلیلش برای کناره‌گیری از سمت خود را بیان کرد.

روبیالس که به خاطر شادی غیرمتعارفش هنگام اهدای مدال به جنی ارموسو ستاره تیم ملی اسپانیا خودش را به دردسر انداخت پس از یک ماه مقاومت برای تبرئه کردن خود از اتهام تعرض جنسی و اعمال خشونت سرانجام تسلیم شد. او در پاسخ به این سؤال آیا فشارهای موجود روی او و خانواده‌‌اش باعث نشده به فکر استعفا بیفتد، گفت: چرا چون دیگر نمی‌توانم به کارم ادامه دهم.

روبیالس در پاسخ سؤال بعدی مورگان مبنی بر اینکه آیا عاملی مانند مشورت با پدرش سبب شد او استعفا را به جنگیدن ادامه دهید، تأکید کرد: بله، بعد از صحبت با پدر و دخترانم این تصمیم را گرفتم. من با آنها صحبت کردم. آنها و برخی از دوستان نزدیکم می‌دانند در داستانی که رخ داده من مسئله اصلی نیستم. به همین دلیل گفتند “لوئیس، دیگر باید به فکر حفظ هویتت باشی و به زندگی‌ات ادامه دهی چون اگر بخواهی به این وضعیت ادامه دهی احتمالاً به آنهایی که دوست‌شان داری آسیب خواهی رساند.

رئیس مستفعی فدراسیون فوتبال اسپانیا در بخشی دیگر از مصاحبه‌اش با مورگان بار دیگر تأکید کرد که نیت‌ او از شیوه شادی‌اش مقابل جنی ارموسو به هیچ عنوان آن چیزی که در رسانه‌ها عنوان می‌شود نبوده است.

او گفت: شیوه ابراز محبت من در مورد جنی ارموسو شبیه ابراز محبت من به دخترانم یا دیگر اعضای خانواده خودم است. چنین کارهایی میان دوستان و خانواده‌ها بسیار متداول است. در آن لحظه‌ای که این اتفاق رخ داد، ما از شدت خوشحالی از خود بیخود شده بودیم به همین دلیل می‌گویم که حرکتم به هیچ وجه رنگ و بوی جنسی و خشونت نداشت. بله من مرتکب یک اشتباه شدم و بابت آن هم عذرخواهی کردم اما موضع ما کاملاً مشخص است. بار دیگر تأکید می‌کنم که حرکت من به هیچ عنوان جنبه جنسیتی نداشت. الان هم مطمئنم که یک روز سرانجام حقیقت مشخص می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دانلود سریال آمرلی سریال آمرلی
دانلود سریال گناه فرشته گناه فرشته
دکمه بازگشت به بالا