سریال خاتون
فوتبال جهان

روسیه: انگلیس را مجبور به بازی می‌کنیم

به گزارش امین گیمیز، ویاچیسلاو کولوسکوف گفت که نیازی به واکنش به امتناع اتحادیه فوتبال انگلیس (FA) از بازی با تیم‌های جوانان روسیه نیست.

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد، اگر تیم‌های انگلیسی به دنبال پیشنهاد کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) در تورنمنت‌های بین‌المللی پذیرفته شوند، برابر تیم‌های جوانان روسیه بازی نخواهند کرد.

روز سه‌شنبه، یوفا اعلام کرد که کمیته اجرایی این سازمان از رهبری یوفا خواسته است تا راه‌حلی فنی پیشنهاد کند که به تیم‌های زیر 17 سال روسیه (هم دختران و هم پسران) اجازه می‌دهد دوباره به کار خود ادامه دهند. تمامی مسابقات تیم‌های روسیه باید بدون پرچم، سرود، لباس ملی کشور و  خارج از خاک روسیه برگزار شود. تعلیق تیم‌های ملی و باشگاه‌های روسیه به استثنای زیر 17 سال به قوت خود باقی خواهد ماند.

نایب‌رئیس پیشین فیفا  و رئیس افتخاری فدراسیون فوتبال روسیه گفت: یوفا تصمیم گرفته است که به تیم‌های جوانان ما اجازه دهد در مسابقات بین‌المللی شرکت کنند و باید این کار را تا انتها انجام دهد. من فکر می‌کنم انگلیسی‌ها واقعاً مقابل تیم‌های ما بازی نخواهند کرد اما نیازی به واکنش به موضع آنها نیست.

کولوسکوف افزود: در نهایت تیم‌های انگلیسی را می‌توان مجبور به بازی کرد یا شکست 3 بر صفر به آنها داد اما من نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم. همه چیز اینجا تعریف شده است. یوفا یک سازمان اروپایی پیشرو است که تصمیم گرفته  به روسیه اجازه بازی دهد و برای همه اعضاء الزام‌آور است، بنابراین چنین مشکلاتی نیز باید توسط یوفا حل شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا