سریال خاتون
فوتبال جهان

رونمایی آنچلوتی از بازیکنی جدید به نام چوامِنینگا + فیلم

به گزارش امین گیمز، کارلو آنچلوتی که شاگردانش خود را برای بازی بامداد روز جمعه با آلاوس در هفته هجدهم لالیگای اسپانیا آماده می‌کنند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این دیدار خارج از خانه گفت: ما می‌خواهیم فردا بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم و سه امتیاز را از آن خود کنیم.

وی همچنین درباره احتمال جذب بازیکنی جدید در پی مصدومیت دیوید آلابا که به خاطر پارگی رباط صلیبی زانویش را به تیغ جراحان سپرد، اظهار داشت: ما در حال صحبت با مدیران باشگاه هستیم و در روزهای آینده احتمال جذب بازیکن جدید در ماه ژانویه را ارزیابی خواهیم کرد. ما زمان کافی برای تصمیم‌گیری در این خصوص داریم، چون بازار نقل‌وانتقالات زمستانی در تاریخ 31 ژانویه (11 بهمن) بسته خواهد شد.

سرمربی رئال مادرید درباره دروازه‌بان‌های تیمش هم تأکید کرد: ما دو دروازه‌بان خوب داریم و از داشتن آنها خوشحالیم. لونین و کپا دروازه‌بانان خوبی هستند اما در تقابل با آلاوس، کپا در درون دروازه خواهد ایستاد و پس از آن تصمیم خواهم گرفت که برای بازی‌های باقیمانده فصل کدامیک از آنها دروازه‌بان اصلی ما باشد.

کارلتو که این فصل تیمش در مجموع 22 مصدوم داشته که در مقاطعی 8 یا 9 بازیکن را به طور همزمان در ترکیب تیمش نداشته، در این خصوص خاطرنشان کرد: واقعاً در وضعیت دشواری هستیم، به همین خاطر باید از بازیکنانی که خودشان را در دسترس قرار داده‌اند، تشکر کنم. آنها خاص هستند و کاری که ما با این شرایط انجام می‌دهیم هم خاص است.

آنچلوتی که در این کنفرانس خبری ناخواسته نام چوامنی را با کاماوینگا ترکیب کرد و گفت «چوامِنینگا» و باعث شد تا خودش هم خنده‌اش بگیرد، درباره احتمال استفاده از هافبک فرانسوی‌اش در پست دفاع میانی گفت: چوامنی دوست ندارد در پست دفاع میانی بازی کند، درست مثل کاماوینگا که علاقه‌ای به بازی در پست دفاع چپ را ندارد، اما اگر شرایط اضطراری باشد، اورلین در آن پست بازی خواهد کرد.

وی در پایان درباره دچاره شدن سه بازیکن تیمش به مصدومیت پارگی رباط صلیبی در فصل جاری خاطرنشان کرد: این اتفاقی غیرمنتظره است و واقعاً نمی‌توان تصور کرد که سه بازیکن به چنین مصدومیتی دچار شوند. کورتوا، آلابا و میلیتائو هرگز مشکلی از ناحیه زانو نداشته‌اند، این در حالی است که بازیکانی که از ناحیه زانو مشکلاتی دارند، چنین مصدومیتی برای‌شان رخ نداده است. مصدمیت این سه واقعاً غیرمنتظره بود.

رئال مادرید در حالی بامداد روز جمعه در آخرین بازی خود در سال 2023 به مصاف آلاوس خواهد رفت که در حال حاضر با 42 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی لالیگا جای دارد و با جیرونای صدرنشین دو امتیاز اختلاف دارد.

فیلم اشتباه لفظی آنچلوتی را مشاهده می‌کنید.

 

.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا