سریال خاتون
فوتبال جهان

رُم؛ مشتری جدید لوکاکو

به گزارش امین گیمز، نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا اعلام کرد که لینا سولوکو مدیراجرایی باشگاه رُم به لندن سفر کرده و یکی از اهداف او از این سفر ملاقات با نمایندگان باشگاه چلسی برای بررسی احتمال جذب روملو لوکاکوست.

لوکاکو پس از قطع ارتباط جنجالی‌اش با باشگاه اینتر در آستانه قطعی کردن قرارداد قرضی او، با یوونتوس به توافق رسید، اما انگار بانوی پیر قصد ندارد تا زمان فروش مهاجم صرب خود، دوشان ولاهوویچ برای خرید لوکاکو اقدام کند. به همین دلیل در فاصله کمتر از 10 روز به بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالات، مهاجم بلژیکی هنوز مشغول تمرین با تیمی است که در برنامه‌های تاکتیکی آن جایی ندارد.

 

اکنون اما رسانه‌های ایتالیایی از تمایل رُم به جذب این بازیکن 30 ساله خبر می‌دهند، کسی که جز تیم‌های عربستانی مشتری دیگری ندارد. در این میان سایت توتومرکاتووب ایتالیا اعلام کرده است که رُم تنها در صورتی لوکاکو را جذب خواهد کرد که چلسی حاضر شود او را قرض دهد و پرداخت بخشی از حقوقش را هم تقبل کند. این در حالی است که باشگاه لندنی در شروع فصل نقل‌وانتقالات درخواست‌ باشگاه‌های اینتر و یوونتوس برای انتقال قرضی لوکاکو را رد کرد.

هدف اصلی باشگاه رُم برای تقویت خط حمله‌اش دووان زاپاتا مهاجم کلمبیایی آتالانتاست، اما این بازیکن برای ترک تیم فعلی خود و پیوستن به جالوروسی تردید دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا