سریال خاتون
فوتبال جهان

رُم با یورنته تمدید کرد و یک بازیکن جدید خرید

به گزارش امین گیمز و به نقل از شبکه اسکای اسپورت ایتالیا؛ باشگاه رُم دیه‌گو یورنته را برای یک فصل دیگر از تیم فوتبال لیدزیونایتد به خدمت گرفت.

قرارداد این بازیکن با جالوروسی تا پایان فصل جاری اعتبار دارد و در پایان آن تیم ایتالیایی به صورت مشروط ملزم به خرید قطعی بازیکن خواهد بود.

یورنته در پنجره نقل و انتقالات ماه ژانویه به صورت قرضی و در ازای 500 هزار یورو به استادیو المپیکو رفت و در پایان این فصل قرمزپوشان پایتخت ایتالیا باید با پرداخت 5 میلیون یورو باید او را بخرند، البته در صورت که شروط مندرج در قرارداد جدید محقق شود که یکی از آنها حضور مدافع اسپانیایی در حداقل 50 درصد از بازی‌های رسمی فصل آینده است.

این رقم یک چهارم پولی است که لیدزیونایتد برای خرید یورنته از رئال سوسیه‌داد در تابستان سال 2020 پرداخت اما باشگاه انگلیسی با قرار گرفتن در تنگنای مالی پس از سقوطش به چمپیونشیپ مجبور شده به آن رضایت دهد.

رم اما به یک بازیکن دیگر لیدزیونایتد چشم دارد که آن دفاع راست این تیم کریستنسن است. ظاهراً مراحل انتقال این بازیکن به ایتالیا هم کامل شده است و او به صورت قرضی با بند خرید قطعی 10 میلیون یورویی به شاگردان ژوزه مورینیو ملحق می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا