سریال خاتون
فوتبال جهان

زانتی: لوکاکو به ما خیانت کرد/ اینزاگی در لحظات سخت آرام است

به گزارش امین گیمز، خاویر زانتی در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» چاپ میلان، درباره مهاجم پیشین خود که میز مذاکره با باشگاه اینتر را در رفتاری غیرحرفه‌ای ترک کرد و با یوونتوس وارد مذاکره شد، گفت: لوکاکو به ما خیانت کرد. ما از رفتار او بسیار ناامید شدیم. برای کاری که اینتر برای لوکاکو انجام داد، ما انتظار رفتاری متفاوت از او به عنوان یک فوتبالیست حرفه‌ای و یک مرد را داشتیم. او حق دارد به جایی که می‌خواهد برود اما همین که به موقع تصیمش را به ما می‌گفت، کافی بود. هیچ‌کس بزرگتر از باشگاه نیست و در ساخت یک تیم باید همیشه ارزیابی کنید که چه کسانی را در رختکن قرار می‌دهید.

لوکاکو که تا سال 2026 با باشگاه چلسی قرارداد دارد، فصل گذشته به‌طور قرضی برای اینتر بازی کرد و با به ثمر رساندن 14 گل و ثبت 7 پاس گل به این تیم برای کسب جام حذفی ایتالیا، فتح سوپرکاپ ایتالیا و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

وی همچنین درباره مهاجم آرژانتینی نراتزوری که با داشتن پیشنهادهای وسوسه‌کننده از عربستان ترجیح داد در اینتر بماند و فصل پیش‌ رو کاپیتان اول تیم خواهد بود، اظهار داشت: او با تواضع قدم‌های درستی برداشت. از مسیری که لائوتارو پشت سر گذاشته، خوشحالم. او باید رهبری تیم را با مسؤلیت بیشتری تأیید کند اما او به اینتر تعلق خاطر دارد و می‌داند چگونه برای دیگران الگو باشد. این کاری است که یک کاپیتان انجام می‌دهد و حقایق را جلوی هم‌تیمی‌هایش بیان می‌کند.

نایب رئیس باشگاه اینتر در ادامه در مواجهه با این پرسش که «آیا در اینزاگی چیزی از مربیان بزرگی که در اینتر داشته‌اید، می‌بینید؟»، اظهار داشت: ویژگی اصلی اینزاگی آرامش در لحظات سخت است. قدرت شک نکردن در کار و اصرار به کاری که می‌کند از ویژگی‌های اوست. این آرامش را مربی بزرگی همچون لوئیجی سیمونی هم داشت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا