سریال خاتون
فوتبال جهان

زمان حضور زومر در اینتر مشخص شد

به گزارش امین گیمز، باشگاه منچستریونایتد و اینتر همچنان در تلاش هستند تا به توافقی نهایی در زمینه انتقال آندره اونانا به جمع شیاطین سرخ برسند، این در حالی است که اینتری‌ها آماده فروش دروازه‌بان کامرونی خود هستند و در حال حاضر تنها توافق بر سر رقم این انتقال باقی مانده است. بر اساس گزارش روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» ایتالیا؛ دو باشگاه منچستریونایتد و اینتر قرار است در 48 ساعت آینده مذاکرات خود بر سر آندره اونانا را ادامه دهند اما احساس می‌شود که اونانا تا روز پنجشنبه در انتقالی حدود 55 میلیون یورویی بازیکن منچستریونایتد خواهد شد.

طبق این گزارش؛ پس از فروش آندره اونانا به منچستریونایتد، اینتر تلاش می‌کند همین هفته خرید یان زومر از بایرن مونیخ را نهایی کند. انتظار می‌رود اینتر با رقمی حدود 6 میلیون یورو این انتقال را قطعی کند و این دروازه‌بان سوئیسی در تاریخ 17 جولای (دوشنبه 26 تیر) در اردوی پیش‌فصل نراتزروی حضور پیدا کند.

شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» هم خبر داد؛ یان زومر بند فسخی در قراردادش ندارد اما توافق شفاهی بین و او مدیران باشگاه بایرن وجود دارد که او می‌تواند پس از بازگشت مانوئل نویر به شرایط بازی از این تیم جدا شود. بایرنی‌ها برای جایگزینی زومر، گئورگی مامارداشویلی دروازه‌بان گرجستانی تیم والنسیا را زیر نظر دارند.

اینتر همچنین در تلاش برای به خدمت گرفتن آناتولی تروبین با رقمی در حدود 10 میلیون یورو است اما هنوز با باشگاه شاختار دونتسک بر سر به خدمت گرفتن این درواز‌ه‌بان اوکراینی به توافق نرسیده است، چرا که طرف اوکراینی رقم بیشتری برای این انتقال می‌خواهد. تروبین 21 ساله تنها یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است و تابستان 2024 می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از شاختار جدا شود.

گزینه سوم اینتری‌ها برای خط دروازه نیز دی‌جنارو است که به زودی فرایند حضور او در نراتزوری قطعی خواهد شد. قرارداد دی‌جنارو یک ساله با امکان تمدید برای سال دوم خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم

دکمه بازگشت به بالا